open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

14 вересня 2011 р.

Справа № 2а-9901/10/0470

          Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Потолова Г.В., розглянувши адміністративний позов Контрольно-ревізійне управління в Дніпропетровській області до Відділ освіти Васильківської районної державної адміністрації про зобов`язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

КРУ в Дніпропетровській області звернулося до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом про зобов’язання Відділу освіти Васильківської районної державної адміністрації виконати підпункти 7-9 пункту 1 обов’язкової вимоги КРВ в Васильківському районі від 22.09.2009 р. №04/651 на суму 49390грн.15коп., а саме: відшкодувати незаконне списання продуктів харчування на суму 40756грн.45коп. шляхом внесення коштів на рахунок відділу освіти винними особами та проведення претензійно-позовної роботи; відшкодувати покриття комунальних послуг сторонніх осіб по орендованих приміщеннях, а саме ПП ОСОБА_1 на суму 7115грн.30коп. (теплопостачання), в тому числі шляхом проведення претензійно-позовної роботи; в повному обсязі відшкодувати незаконні видатки, які виникли внаслідок завищення вартості та обсягів виконаних робіт на суму 1518грн.40коп. шляхом перерахування на розрахунковий рахунок відділу освіти зазначених коштів підрядником ПП «Фірма ЗЕТ» з подальшим перерахуванням в дохід обласного бюджету.

Також, разом з адміністративним позовом позивач звернувся із клопотанням про поновлення пропущеного строку звернення до адміністративного суду.

В обґрунтування клопотання позивач посилається на зміни до ст.99 КАС України щодо строків звернення до суду, внесені відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 07.07.2010р. №2453, що набув чинності 30.07.2010 року.

Відповідач в судове засідання не з’явився, про час і місце проведення судового засідання сповіщений належно, що підтверджено поштовим повідомленням про вручення.

Відповідно до ст.102 КАС України пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений судом за клопотанням особи, яка бере участь у справі.

Питання про поновлення пропущеного строку суд вирішує з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду клопотання.

Розглянувши матеріали адміністративного позову з додатками, заслухавши пояснення позивача, суд вважає поважними причини пропуску позивачем строку звернення до адміністративного суду з адміністративним позовом, що є підставою для поновлення Контрольно-ревізійному управлінні в Дніпропетровській області зазначеного строку.

З урахуванням приписів ст.ст.107, 108 КАС України, суд визнав позовні матеріали достатніми для відкриття провадження в адміністративній справі та призначення її до розгляду у судовому засіданні.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.102, 106, 107, 165, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Клопотання Контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області про поновлення строку звернення до адміністративного суду з адміністративним позовом до Відділу освіти Васильківської районної державної адміністрації про зобов’язання вчинити певні дії – задовольнити.

Поновити Контрольно-ревізійному управлінні в Дніпропетровській області строк звернення до адміністративного суду з адміністративним позовом до Відділу освіти Васильківської районної державної адміністрації про зобов’язання вчинити певні дії.

Відкрити провадження в адміністративній справі №2а-9901/10/0470 за позовом Контрольно-ревізійного управління в Дніпропетровській області до Відділу освіти Васильківської районної державної адміністрації про зобов’язання вчинити певні дії.

Призначити розгляд справи у судовому засіданні на 06.10.11р. о 09:20

Засідання відбудеться у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: 49089, м.Дніпропетровськ, вул. Академіка Янгеля, 4, зал №2.

Відповідачу до 06.10.2011 року надати суду:

- у разі наявності, письмові заперечення проти позову та докази в їх обґрунтування.

Вимоги ухвали суду є обов’язковими для виконання.

Позивач попереджається про наслідки розгляду позовної заяви передбачені п.7 ч.1 ст.155 КАС України.

Справа розглядатиметься суддею Потоловою Г.В. одноособово.

Копію цієї ухвали, разом з інформацією про процесуальні права та обов’язки, надіслати:

- Позивачу за адресою: 49600, м.Дніпропетровськ, вул.Свердлова, 22, корп.2.

- Відповідачу за адресою: 52600, Дніпропетровська обл., с.Васильківська, вул.Леніна, 25.

Сторони, учасники процесу або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

Роз’яснити сторонам у справі право заявити клопотання про розгляд справи за їх відсутності, в порядку письмового провадження.

Сторонам, учасникам процесу або їх повноважним представникам, у разі неможливості прибути у призначене судове засідання, надати відповідні докази, або клопотання про відкладення розгляду справи чи розгляд справи у письмовому провадженні (без їх участі).

Позивач попереджається про застосування заходів процесуального примусу та відповідальності, встановленої законом, притягнення керівництва до адміністративної відповідальності за ст.185-3 КУпАП України у разі невиконання вимог суду та за неповагу до суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

ОСОБА_2

Джерело: ЄДРСР 48881147
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку