open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

25 липня 2012 р.

Справа № 358вр-12/2а/0470/5120/10

          Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Бондар М.В., розглянувши заяву про відстрочення та розстрочення виконання постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду за позовною заявою прокурора Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська до Комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 19 про стягнення податкового боргу, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 06.05.2011 року за адміністративним позовом Прокурора Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська до Комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 19 про стягнення податкового боргу постановлено стягнути з Комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 19 суму боргу в розмірі 537880, 47 грн.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 08.12.2011 року постанову від 06.05.2011 року залишено без змін.

Комунальним житлово-експлуатаційним підприємством № 19 20.07.2012 року подано до суду клопотання про відстрочення та розстрочення виконання постанови, в якому заявник просить:

-          відстрочити виконання постанови на строк до 01.01.2013 року;

-          розстрочити виконання судового рішення з 01.01.2013 року до 01.01.2014 року включно шляхом здійснення щомісячних платежів у розмірі 44 823,37 грн.;

-          зобов’язати Державну податкову інспекцію Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська відобразити відстрочення та розстрочення стягнення суми боргу в картці особового рахунку КЖЕП № 19 шляхом винесення суми боргу у розмірі 537 880,47 грн. за картку особового рахунку.

Відповідно до ч. 1 ст. 263 КАС України за наявності обставин, що ускладнюють виконання судового рішення (відсутність коштів на рахунку, відсутність присудженого майна в натурі, стихійне лихо тощо), державний виконавець може звернутися до адміністративного суду першої інстанції, незалежно від того, суд якої інстанції видав виконавчий лист, що видав виконавчий лист, із поданням, а особа, яка бере участь у справі, та сторона виконавчого провадження - із заявою про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення.

Відповідно до ч. 2 ст. 263 КАС України суд розглядає питання про відстрочення або розстрочення виконання, зміну чи встановлення способу і порядку виконання судового рішення в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або сторони виконавчого провадження, що звернулися із поданням (заявою), та осіб, які беруть участь у справі, та у виняткових випадках може відстрочити або розстрочити виконання, змінити чи встановити спосіб і порядок виконання рішення. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду. У разі прийняття рішення про відстрочення чи розстрочення виконання постанови в адміністративній справі суд змінює строк подання суб'єктом владних повноважень звіту про виконання такої постанови.

На підставі викладеного, керуючись статтями 160, 165, 263 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Призначити заяву Комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 19 про відстрочення та розстрочення виконання постанови від 06 травня 2011 року в адміністративній справі №2а-5120/10/0470 за позовом Прокурора Амур-Нижньодніпровського району м. Дніпропетровська в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції в Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська до Комунального житлово-експлуатаційного підприємства № 19 про стягнення податкового боргу до розгляду у судовому засіданні на 02.08.12 року о 14:00 год. у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м.Дніпропетровськ, вул. Академіка Янгеля, 4, зала 6.

Засідання відбудеться у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Академіка Янгеля, 4, зал №6.

Ухвала набирає законної сили відповідно до статті 254 Кодексу адміністративного судочинства України та не може бути оскаржена.

Суддя

ОСОБА_1

Джерело: ЄДРСР 48881114
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку