open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УХВАЛА

13 грудня 2010 р. 2а-16257/10/0470

Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Потолова Г.В., розглянувши адміністративний позов Марганецької об’єднаної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фіра-Люкс-14» про стягнення боргу у сумі 1185грн.28коп.

ВСТАНОВИВ:

10.12.2010 року Марганецька ОДПІ звернулася до Дніпропетровського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом про стягнення податку на прибуток, стягнення податку на додану вартість, стягнення по комунальному податку з ТОВ «Фіра-Люкс-14» у сумі 1185грн.28коп.

Як вибачається з позовної заяви наданій копії фіскального чеку та опис вкладений неможливо вважати доказом оскілки копія чеку не засвідчена належним чином (відповідно поштовою установою), а опис свідчить про направлення лише позовної заяви. Направлення додатків не підтверджується, оскільки маса позовної заяви з додатками, надана суду складає 0,270кг., а згідно фіскального чеку маса відправленої кореспонденції склала 0,190кг.

Позовна заява подана без додержання вимог, встановлених ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме, в порушення ч.3 суб’єкт владних повноважень пр. поданні адміністративного позову зобов’язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документи про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

За таких обставин, суд вважає за необхідне залишити адміністративний позов без руху на підставі ч.1 ст.108 КАС України, встановивши строк для усунення виявлених недоліків.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.106, ст.108, ст.ст.165, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Марганецької об’єднаної державної податкової інспекції до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фіра-Люкс-14» про стягнення боргу у сумі 1185грн.28коп.

- залишити без руху.

Позивачеві в строк до 13 січня 2011 р. усунути визначені недоліки позовної заяви.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.

Суддя Г. В. Потолова

Джерело: ЄДРСР 48881008
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку