open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №: 452/903/15-п

П О С Т А Н О В А

Іменем України

21 квітня 2015 року м.Самбір

суддя Самбірського міськрайонного суду Львівської області Казан  І.С., розглянувши матеріали, які надійшли від Самбірського МВ ГУМВСУ у Львівської області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, серія і номер паспорта: КМ 765483, виданого Малиновським РВ ОМУ ГУМВСУ у Одеській області 14.03.2012 року, українки, громадянки України, непрацюючої, проживаючої у ІНФОРМАЦІЯ_2,

- за ч. 2 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

в с т а н о в и в:

Згідно постанови Самбірського міськрайонного суду Львівської області від 25.09.2014 року ОСОБА_1 продовжено адміністративний нагляд терміном на шість місяців та застосовано обмеження, зокрема, заборона виходити з будинку з 22.00 год. до 06.00 год.; заборона відвідувати заклади, де продають спиртні напої на розлив; заборона виїзду за межі району по особистих справах без дозволу міліції та з’являтися в органи внутрішніх справ за місцем свого проживання для реєстрації чотири рази на місяць. На підставі постанови Самбірського міськрайонного суду Львівської області від 18.09.2014 року ОСОБА_1 було притягнуто до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 187 КУпАП.

ОСОБА_1 23.03.2015 року о 22.45год. була відсутня по місцю свого проживання в ІНФОРМАЦІЯ_2, чим порушила правила адміннагляду, передбачені ч. 2 ст. 187 КУпАП.

Під час розгляду справи ОСОБА_1 визнала себе винуватою повністю і пояснила, що порушувати встановлений адміннагляд не буде в подальшому.

Винуватість правопорушника за ч. 2 ст. 187 КУпАП доведена протоколом про адміністративне правопорушення ЛВ №0250654 та матеріалами, які надійшли від Самбірського МВ ГУМВСУ у Львівській області; у тому числі поясненнями самого правопорушника зазначеними в матеріалах справи.

В діях ОСОБА_1 вбачаю адмінправопорушення передбачене ч. 2 ст. 187 КУпАП, тобто порушення правил адміністративного нагляду повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення особами, щодо яких встановлено такий нагляд.

При обранні виду та розміру стягнення, виходячи із матеріалів справи, пояснень правопорушника ОСОБА_1, щирого розкаяння винної, матеріального та сімейного стану особи, їй слід застосовувати адмінстягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, слід стягнути із правопорушника судовий збір у розмірі передбаченому п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України “Про судовий збір”.

Керуючись ст.ст. 187, 283, 284 КУпАП, -

п о с т а н о в и в:

ОСОБА _1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 170(сто сімдесят) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 у дохід держави 36,54(тридцять шість гривень 54  коп.)грн.

На постанову може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Львівської області через місцевий суд протягом десяти днів з дня її проголошення.

Суддя І.С. Казан.

Джерело: ЄДРСР 48211245
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку