open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 639/1319/14-к

                                                                       1-кс/639/166/14

УХВАЛА

іменем України

11 лютого 2014 року                                                                      м. Харків

Слідчий суддя Жовтневого районного суду м. Харкова Макаров В.О. при секретарі Гриценко М.В., за участю слідчого Чугаєвої М.В., прокурора Лазарєва А.А., розглянувши у судовому засіданні клопотання старшого слідчого СВ Жовтневого РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області старшого лейтенанта міліції ОСОБА_1 про надання дозволу на обшук в житловому приміщенні, на підставі матеріалів досудового розслідування, внесеного до ЄРДР за № 12013220500002058 від 03.08.2013 р. за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшло клопотання старшого слідчого СВ Жовтневого РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області старшого лейтенанта міліції ОСОБА_1 про проведення обшуку за адресою: АДРЕСА_1 з метою встановлення місцезнаходження ОСОБА_2, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення.

В клопотанні вказано, що ОСОБА_2, маючи не зняту та не погашену у встановленому законі порядку судимість, на шлях перевиховання та виправлення не став, та повторно скоїв кримінальне правопорушення проти власності при наступних обставинах:

Так, 31.07.2013 року, о 23.00 годині, ОСОБА_2, шляхом вільного доступу, проник до буд. 24 по вул. Культкомівській у м. Харків, де раніше тимчасово проживав, та маючи злочинний умисел, направлений на таємне заволодіння чужим майном, суб’єктивно усвідомлюючи протиправність своїх злочинних дій, діючи повторно, переконавшись, що його злочинні дії ніким помічені не будуть, таємно викрав домашній кінотеатр Samsung та телевізор Philips, вартістю згідно висновку судово-товарознавчої експертизи №2496 від 30.08.2013 року 3578,00 гривень, та з місця скоєння кримінального правопорушення зник, розпорядившись викраденим на свою користь, завдавши потерпілому ОСОБА_3 матеріальної шкоди у загальній сумі 3578,00 гривень.

Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_2 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 185 КК України, тобто таємне заволодіння чужим майном (крадіжка), вчинене повторно.

03.12.2013 року ОСОБА_2 було пред’явлено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 2 КК України.

Допитаний як підозрюваний, ОСОБА_2 у вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України, виним себе визнав та дав показання по суті провадження.

Після пред’явлення підозри ОСОБА_2 останній в орган досудового розслідування з’являтися перестав.

Ухвалою слідчого судді Жовтневого районного суду м. Харкова від 22 січня 2014 року задоволено клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про дозвіл на затримання з метою приводу ОСОБА_2

22 січня 2014 року ОСОБА_2 оголошений у розшук, досудове розслідування по кримінальному провадженню зупинено на підставі п. 2 ч. 1 ст. 280 КПК України. 10.02.2014 року досудове розслідування поновлено.

Підозрюваний ОСОБА_2 від органу досудового розслідування переховується, бажаючи уникнути кримінальної відповідальності. Є всі підстави вважати, що він може знаходитись за місцем свого проживання та реєстрації, за адресою: АДРЕСА_1.

Беручи до уваги, що необхідність встановлення місцезнаходження підозрюваного має суттєве значення по справі та необхідне для виконання ухвали слідчого судді про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про дозвіл на затримання з метою приводу ОСОБА_2, орган досудового слідства клопоче про надання дозволу про проведення общуку за зазначеною вище адресою.

Суд, заслухавши пояснення слідчого, прокурора, перевіривши матеріали справи, приходить до висновку про обґрунтованість клопотання та необхідність його задоволення.

Відповідно до ст. ст. 234-235 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді. У разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням, яке повинно містити відомості про: 1) найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер; 2) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв’язку з розслідуванням якого подається клопотання; 3) правову кваліфікацію кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 4) підстави для обшуку; 5) житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку; 6) особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться; 7) речі, документи або осіб, яких планується відшукати. До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими прокурор, слідчий обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, в рамках якого подається клопотання. Клопотання про обшук розглядається у суді в день його надходження за участю слідчого або прокурора. Слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що: 1) було вчинено кримінальне правопорушення; 2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; 3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; 4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.

Ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи з підстав, зазначених у клопотанні прокурора, слідчого, надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз. Ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи повинна відповідати загальним вимогам до судових рішень, передбачених цим Кодексом, а також містити відомості про: 1) строк дії ухвали, який не може перевищувати одного місяця з дня постановлення ухвали; 2) прокурора, слідчого, який подав клопотання про обшук; 3) положення закону, на підставі якого постановляється ухвала; 4) житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, які мають бути піддані обшуку; 5) особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться; 6) речі, документи або осіб, для виявлення яких проводиться обшук. Виготовляються дві копії ухвали, які чітко позначаються як копії.

З наданих до клопотання матеріалів вбачається обґрунтованість подання та необхідність його задоволення, оскільки органом досудового слідства доведено про вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 185 КК України, необхідність встановлення місцезнаходження підозрюваного має суттєве значення по справі та необхідне для виконання ухвали слідчого судді про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та про дозвіл на затримання з метою приводу ОСОБА_2

Керуючись ст. 234-236 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Дозволити старшому слідчому СВ Жовтневого РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області старшому лейтенанту міліції ОСОБА_1 провести обшук за адресою: АДРЕСА_1 за місцем реєстрації та проживання підозрюваного ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, з метою встановлення його місцезнаходження, затримання з метою приводу та застосування запобіжного заходу.

          Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя В.О. Макаров

Джерело: ЄДРСР 46445772
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку