open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 653/1272/15-ц

Провадження № 2/653/554/15

РІШЕННЯ

іменем України

25.06.2015

Генічеський районний суд Херсонської області

в складі: головуючого судді Берлімової Ю.Г.,

за участю секретаря Харченко Е.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Генічеськ цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в:

ОСОБА _1 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що 12 жовтня 2000 року між ними було укладено шлюб, зареєстрований Щорсівською сільською радою Генічеського району Херсонської області, актовий запис № 6. Від шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне проживання не склалося по причині різних поглядів на шлюб та сім’ю, зловживання відповідачем алкогольних напоїв, кожен живе своїм життям. Шлюбні відносини припинені дев’ять років тому. Просить суд шлюб з відповідачем розірвати.

Позивачка ОСОБА_1 в судове засідання не з’явилась, надіслала до суду заяву в якій позов підтримала, просить шлюб з відповідачем розірвати, після розірвання шлюбу встановити їй дівоче прізвище Сосновська та розглянути справу у її відсутність.

Відповідач ОСОБА_4 в судове засідання не з’явився, проте надіслав до суду заяву в якій вказує, що вимоги позову визнає, на розірвання шлюбу згоден, просить розглянути справу у його відсутність.

Вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку про те, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_4 (дошлюбне прізвище ОСОБА_4) ОСОБА_5 та ОСОБА_2 зареєстрували шлюб 12 жовтня 2000 року Щорсівською сільською радою Генічеського району Херсонської області, актовий запис № 6 (а.с. 4); від шлюбу мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с.3).

Згідно ч. 2 ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, що мають істотне значення.

Суд вважає, що причини, які побудили позивача звернутися до суду з позовом про розірвання шлюбу є обґрунтованими, так як сторони сімейні відносини не підтримують дев’ять років, загальне господарство не ведуть, подальше спільне життя подружжя і збереження сім'ї неможливо. Суд вважає, що сторони втратили відчуття любові і поваги один до одного. Примирення між сторонами неможливо.

Керуючись ст.ст.213, 215 ЦПК України, ч. 2 ст. 112 Сімейного кодексу України, суд

в и р і ш и в:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 - задовольнити.

Шлюб зареєстрований 12 жовтня 2000 року, Щорсівською сільською радою Генічеського району Херсонської області, актовий запис № 6, між ОСОБА_2 та ОСОБА_2 (дошлюбне прізвище Петровою) ОСОБА_5 - розірвати.

Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 залишити прізвище – Сосновська.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Херсонської області шляхом подачі апеляційної скарги на рішення суду до Генічеського районного суду протягом десяти днів з дня його проголошення.

Суддя Генічеського районного суду

ОСОБА_6

Джерело: ЄДРСР 45679858
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку