open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 333/5808/13-ц

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

          29.10.2013 року            м. Запоріжжя

          

Комунарський районний суд м. Запоріжжя у складі:

           головуючого - судді Боровікової А.І.

           при секретарі Мікові П.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Запоріжжя цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

В С Т А Н О В И В:

У липні 2013 р. позивач звернулася до суду з вищезазначеним позовом, вказавши, що з 16.12.2006 р. вона перебуває у зареєстрованому шлюбі з відповідачем ОСОБА_2, від шлюбу дітей не мають. Позивач вважає, що спільне життя з відповідачем не склалося через несумісність характерів, сварки, припинення відповідачем приймати участь у веденні домашнього господарства, шлюбні відносини були припинені в жовтні 2012 року. Позивач просить суд розірвати укладений між сторонами шлюб.

У судовому засіданні позивачка позов підтримала, надала суду пояснення, аналогічні викладеним у позові, при цьому пояснила суду, що відповідач заявляє, що не заперечує проти розірвання шлюбу, але ж на її неодноразові пропозиції оформити розлучення в органах РАЦСу, відповідач ухиляється, тому вона змушена звернутися до суду з даним позовом, який просить задовольнити..

Відповідач позов визнав у повному обсязі, просить суд також задовольнити позов.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню з наступних підстав:

Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 16.12.2006р., що підтверджується Свідоцтвом про шлюб, зареєстрованим Комунарським відділом РАЦС Запорізького обласного управління юстиції, актовий запис № 1002.

Позивач вважає, що спільне життя з відповідачем не склалося через несумісність характерів, сварки, припинення відповідачем приймати участь у веденні домашнього господарства, шлюбні відносини були припинені в жовтні 2012 року. Позивач просить суд розірвати укладений між сторонами шлюб.

Згідно ст. 111 СК України суд приймає міри до збереження шлюбу, якщо це не суперечить моральним засадам суспільства. В даному випадку, сторони вважають неможливим з моральної точки зору, продовжувати шлюбні відносини, тому суд не може зобов’язати їх прийняти заходи до примирення.

Відповідно до статті 112 СК України суд з’ясовує фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

За таких обставин, суд приходить до висновку, що шлюб між сторонами не може бути збережений, оскільки факти, встановлені по справі, свідчать про те, що шлюб між сторонами фактично розпався, спільне життя подружжя і збереження сім'ї стало неможливим, його формальне існування обмежує особисту свободу позивача та порушує його особисті інтереси, що мають істотне значення.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 111, 112 СК України, ст.ст. 212-214 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 16.12.2006 року Комунарським відділом РАЦС Запорізького обласного управління юстиції, актовий запис № 1002.

Рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, є документом, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом.

          На рішення суду може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Запорізької області через Комунарський районний суд м. Запоріжжя протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Суддя                                                                                                    А.І.Боровікова

Джерело: ЄДРСР 45303012
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку