open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2-А/325/118/2015р.

325/993/15-а

УХВАЛА

15 червня 2015 року Приазовський районний суд Запорізької області в складі головуючого судді Діденко Є.В., за участю секретаря Олексюк І.В., провівши в смт.Приазовське Запорізької області відкрите судове засідання у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Новоазовському районі Донецької області про визнання дій протиправними, стягнення суми заборгованості та відшкодування моральної шкоди,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з адміністративним позовом, в якому просить: визнати неправомірними дії відповідача щодо невиплати нарахованого розміру пенсії; стягнути з УПФУ в Новоазовському районі Донецької області нараховану, але не виплачену суму пенсії за період з вересня 2014 року, а також виплатити заборгованість, що буде накопичуватися з дня подання адміністративного позову до суду; стягнути з відповідача суму моральної шкоди у розмірі 3000 грн.; зобов'язати УПФУ в Новоазовському районі нараховувати та проводити на користь позивача виплату пенсії в повному обсязі.

В судове засідання 15.06.2015 року позивач не з'явилася, в позові зазначила, що проживає в Новоазовському районі Донецької області (в районі проведення антитерористичної операції, поштовий зв'язок з яким відсутній). До позову додана заява позивача про розгляд справи за її відсутності.

Відповідно до інформації, яка надійшла до суду 09 червня 2015 року із головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 і перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду України в Новоазовському районі Донецької області, місцезнаходження якого перереєстроване за адресою: вул. Тітова, 72а в смт. Мангуш Першотравневого району Донецької області.

Судом надіслані відповідачу за вказаною адресою копії позову з додатками, ухвали про відкриття провадження у справі та ухвали про призначення справи до судового розгляду, але на цей час відсутні відомості про отримання управлінням ПФУ в Новоазовському районі вказаних документів.

Відповідно до п.1ч.1 ст.128 КАС України суд відкладає розгляд справи в разі неприбуття у судове засідання сторони (сторін) або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, про яких немає відомостей, що їм вручені судові повістки.

Враховуючи відсутність відомостей про вручення судової повістки відповідачу слід відкласти розгляд справи та повторно зобов'язати управління надати відомості про наявність заборгованості з виплати пенсії позивачу за період з вересня 2014 року по день надання інформації.

Керуючись ст.ст. 128, 158-160, 165 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Новоазовському районі Донецької області про визнання дій протиправними, стягнення суми заборгованості та відшкодування моральної шкоди.

Призначити судовий розгляд справи на 13 годину 30 хвилин 25 червня 2015 року в приміщенні Приазовського районного суду за адресою: вул.Пушкіна, 5, смт.Приазовське, Приазовського району Запорізької області, 72400.

Зобов'язати управління Пенсійного фонду України в Новоазовському районі Донецької області (84122, вул. Тітова, 72а в смт. Мангуш Першотравневого району Донецької області) в строк до 25 червня 2015 року надати суду інформацію про наявність заборгованості з виплати пенсії ОСОБА_1 (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) за період з вересня 2014 року по день надання інформації.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає

Суддя Є.В. Діденко

Джерело: ЄДРСР 45046894
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку