open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

УХВАЛА

14 травня 2015 року Справа № 293/584/15-ц

Черняхівський районний суд Житомирської області в складі:

головуючого судді Мініча Г. Г.

за участю секретаря Піонтківської О. О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Територіальної громади в особі Бежівської сільської ради про визнання права приватної власності на житловий будинок та права на завершення приватизації і одержання державного акта (свідоцтва) про право власності на земельні ділянки в порядку спадкування, –

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА _1 (далі – позивач) звернувся до суду з позовом до Територіальної громади в особі Бежівської сільської ради Черняхівського району Житомирської області (далі – відповідач) про визнання права приватної власності на житловий будинок та права на завершення приватизації і одержання державного акта (свідоцтва) про право власності на земельні ділянки в порядку спадкування за його братом ОСОБА_2, який помер 13.07.2014 в с. Іванівка Житомирського району Житомирської області (далі – позовна заява або позов).

Ухвалою суду від 29.04.2015 було відкрито провадження у справі та призначено судове засідання на 10 год. 00 хв. 14 травня 2015 року.

14.05.2015 сторони в судове засідання не з’явились.

Позивач про призначення судового засідання не був належним чином повідомлений. Відповідач про призначення судового засідання був повідомлений належним чином 05.05.2015, що підтверджується повідомленням про вручення, оригінал якого наявний в матеріалах справи. Заява про розгляд справи у його відсутності відповідача подав до суду 12.05.2015, оригінал наявний в матеріалах справи.

Відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у справі, чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності осіб, які беруть участь у справі, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Згідно з п. 1 ч. 1 ст. 169 ЦПК України суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених статтею 157 цього Кодексу, у разі: … 1) неявки в судове засідання однієї із сторін або будь-кого з інших осіб, які беруть участь у справі, про яких нема відомостей, що їм вручені судові повістки.

Враховуючи, що позивач не був належним чином повідомлений про час і місце розгляду справи у встановленому порядку, від представника відповідача надійшла заява про розгляду справи у їх відсутність, суд приходить до висновку, що причини неявки, позивача в судове засідання 14.05.2015 № 293/584/15-ц, є поважними, а тому розгляд справи слід відкласти.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 8, 10, 168, 169, 208-210, 223, 293 ЦПК України, –

УХВАЛИВ:

Відкласти розгляд справи на 12 год. 00 хв. 20 травня 2015 року.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення.

Ухвала не підлягає оскарженню окремо від рішення суду, а заперечення відповідно до ч. 2 ст. 293 ЦПК України включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Головуючий суддя: Г. Г. Мініч

Джерело: ЄДРСР 44132699
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку