open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Бердянський міськрайонний суд

СУДОВИЙ НАКАЗ

23 квітня 2015 року Справа № 310/3344/15-ц

м. Бердянськ Запорізької області Суддя Бердянського міськрайонного суду Запорізької області Черктова Н.І., розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства «Бердянське підприємство теплових мереж» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5 заборгованості за надані послуги з централізованого теплопостачання в розмірі 13987,58 грн.

Відповідно до ст.ст. 3, 15, 95, 96, 98 ЦПК України, ст. ст. 14, 526 ЦК України,

Наказую:

1. Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер (НОМЕР_1), ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6., ідентифікаційний номер (НОМЕР_2), ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер (згідно даних, наданих Міністерством доходів та зборів: боржника з такими реєстраційними даними у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податків не зареєстровано), ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний номер (НОМЕР_3), ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, ідентифікаційний номер (НОМЕР_4), які зареєстровані та проживають за адресою: АДРЕСА_1 на користь Публічного акціонерного товариства «Бердянське підприємство теплових мереж» (р/р 26032300042652 АТ «Ощадбанк», МФО 313957, код ЄДРПОУ 05541120) заборгованість за період з 01 липня 2012 року по 01 лютого 2015 року в розмірі 13987 (тринадцять тисяч дев'ятсот вісімдесят сім гривень) 58 коп.

2. Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер (НОМЕР_1), ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_6., ідентифікаційний номер (НОМЕР_2), ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2, ідентифікаційний номер (згідно даних, наданих Міністерством доходів та зборів: боржника з такими реєстраційними даними у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податків не зареєстровано), ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, ідентифікаційний номер (НОМЕР_3), ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4, ідентифікаційний номер (НОМЕР_4), які зареєстровані та проживають за адресою: АДРЕСА_1 на користь Публічного акціонерного товариства «Бердянське підприємство теплових мереж» 121 (сто двадцять одна) грн. 80 коп. судового збору, перерахувавши кошти на: р/р 26032301000530 Філія - ЗОУ ВАТ «Ощадбанк», МФО 313957, код ЄДРПОУ 05541120.

3.Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя Н.І. Черткова

Згідно зі статтею 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 106 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання, судовий наказ набирає законної чинності і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.

За результатами розгляду заяви про скасування судового наказу суд має право: залишити заяву про скасування судового наказу без задоволення, скасувати судовий наказ та роз'яснити, що заявлені стягувачем вимоги можуть бути розглянуті у позовному провадженні з додержанням загальних правил щодо пред'явлення позову, або змінити судовий наказ.

Судовий наказ набрав чинності «____» ________________ 201__ року.

Строк пред'явлення до виконання до «____» ________________ 201__ року.

Суддя: Н.І. Черткова

Судовий наказ видано стягувачу «____» ________________ 201__року.

Відмітки про виконання

Дата надходження судового наказу на виконання

Повне найменування установи, підприємства, організації в якому знаходився судовий наказ на виконанні

Загальна сума, відра хована за судовим наказом

Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві

Підстава повернення судового наказу

Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)

Примітки

Інші відмітки __________________________________________________________ ______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

______________________________________________________________________

Джерело: ЄДРСР 43728217
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку