open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Кримінальне провадження № 1-кп/428/744/2014

Справа № 428/6828/14-к

УКРАЇНА

УХВАЛА

про призначення судового розгляду у кримінальному провадженні

03 грудня 2014 року м. Сєвєродонецьк

Сєвєродонецький міський суд Луганської області у складі:

головуючого судді - Александрової Н.В.,

при секретарі - Голуб Т.М.,

за участю прокурора - Єлісєєвої М.Я.,

обвинуваченого - ОСОБА_1,

розглянувши у підготовчому судовому засіданні, яке було призначено ухвалою судді від 12 листопада 2014 року в приміщенні Сєвєродонецького міського суду Луганської області, обвинувальний акт по матеріалам кримінального провадження № 12014130370003443 від 08.10.2014 року, який надійшов 07.11.2014 року від прокурора прокуратури м. Сєвєродонецька Єлісєєвої М.Я. відносно ОСОБА_1 за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 309 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

Сторони кримінального провадження письмових клопотань не заявили.

Справа підсудна Сєвєродонецькому міському суду Луганської області.

Підстав для прийняття рішень, передбачених п.п. 1-4 ч. 3 ст. 314 КПК України, а також клопотань у сторін, немає.

Прокурор Єлісєєва М.Я. та обвинувачений ОСОБА_1, які брали участь у підготовчому судовому засіданні, вважали можливим призначити кримінальне провадження до судового розгляду у відкритому судовому засіданні за участю прокурора, обвинуваченого та свідків.

Обвинувальний акт в суд надійшов відповідно до ст. 314 КПК України.

Відповідно до ст.27 КПК України кримінальне провадження здійснюватиметься відкрито.

У судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_1 заявив клопотання про призначення йому захисника Таранухи В.Г. для здійснення його захисту.

Згідно ст. 51 КПК України договір із захисником має право укласти особа, передбачена в частині першій статті 45 цього Кодексу, а також інші особи, які діють в її інтересах, за її клопотанням або за її наступною згодою.

Відповідно до ст. 45 КПК України захисником є адвокат, який здійснює захист підозрюваного, обвинуваченого, засудженого, виправданого, особи, стосовно якої передбачається застосування примусових заходів медичного чи виховного характеру або вирішувалося питання про їх застосування, а також особи, стосовно якої передбачається розгляд питання про видачу іноземній державі (екстрадицію).

Згідно ст. 48 КПК України захисник може у будь-який момент бути залученим підозрюваним, обвинуваченим, їх законними представниками, а також іншими особами за проханням чи згодою підозрюваного, обвинуваченого до участі у кримінальному провадженні. Слідчий, прокурор, слідчий суддя, суд зобов'язані надати затриманій особі чи особі, яка тримається під вартою, допомогу у встановленні зв'язку із захисником або особами, які можуть запросити захисника, а також надати можливість використати засоби зв'язку для запрошення захисника. Слідчий, прокурор, слідчий суддя, суд зобов'язані утримуватися від надання рекомендацій щодо залучення конкретного захисника.

Вислухавши клопотання обвинуваченого ОСОБА_1, думку учасників судового провадження, які не заперечували проти задоволення клопотання, суд вважає, що клопотання обвинуваченого ОСОБА_1. підлягає задоволенню, а обвинуваченому повинен бути призначений захисник Тарануха В.Г., який має свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю на території України, та зареєстрований в Єдиному реєстрі адвокатів України.

Керуючись ст.ст. 315, 316 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Кримінальне провадження у відношенні ОСОБА_1 за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 309 КК України, призначити до судового розгляду суддею одноособово у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду на 12 грудня 2014 року о 11 годині 30 хвилин.

На вказану дату викликати в судове засідання прокурора, обвинуваченого та свідка.

Клопотання обвинуваченого ОСОБА_1 про призначення захисника для здійснення його захисту задовольнити.

Призначити обвинуваченому ОСОБА_1 захисника, адвоката Тарануху В.Г.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Н.В. Александрова

Джерело: ЄДРСР 43717068
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку