open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 740/1223/15

Провадження 3/740/458/15

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01 квітня 2015 року м.Ніжин

Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області в складі:

судді – Олійника В.П., при секретарі – Шадура І.Ю.,

розглянувши матеріали, які надійшли із Ніжинського МВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого, не одруженого, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_3 а, кв.27,

за ч.2 ст.187 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

встановив:

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.187 КУпАП “...ОСОБА_1 07 березня 2015 року в 23-50 год., перебуваючи під адміністративним наглядом згідно постанови Ніжинського міськрайонного суду, був відсутній за місцем проживання, чим порушив обмеження, передбачене п.а ст.10 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі...”.

В судовому засіданні ОСОБА_1 проти факту вчинення правопорушення заперечував, пояснивши, що повернувся дододому до 22 години, перебував у стані алкогольного сп"яніння, вчинив сварку із своєю бабусею.

Свідок ОСОБА_2 в судовому засіданні пояснила, що є бабусею ОСОБА_1, який перебуває під адміністративним наглядом, останній завжди повертається додому за місцем проживання в ІНФОРМАЦІЯ_3 а, кв.27, до 22 години, 07 березня 2015 року вона відпочивала, близько 24 години її розбудив ОСОБА_1, який перебував у стані алкогольного сп"яніння і вчинив сварку, внаслідок чого вона викликала міліцію, на пропозицію працівників міліції надала пояснення, коли прийшов додому ОСОБА_1 07 березня 2015 року їй не відомо, оскільки вона спала.

ОСОБА_3, як особа, яка склала протокол про адміністративне правопорушення, в судовому засіданні пояснила, що даний протокол складений нею 10 березня 2015 року на підставі пояснень бабусі ОСОБА_4, ОСОБА_1 заперечував проти підпису протоколу.

Із врахуванням доказів по справі суд приходить до слідуючих висновків.

Згідно ухвали Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 26 лютого 2015 року відносно ОСОБА_1 продовжений адміністративний нагляд на 06 місяців із встановленням обмежень, зокрема, заборони виходу з будинку (квартири) з 22-00 год. до 05-00 год. щодобово.

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення за ч.2 ст.187 КУпАП ОСОБА_1 07 березня 2015 року в 23-50 год. був відсутній за місцем проживання, при цьому докази на підтвердження відсутності останнього за місцем проживання з 22-00 год. відсутні, згідно пояснень в судовому засіданні ОСОБА_1 зазначає про відсутність порушень адміністративного нагляду, дані пояснення не спростовані, відповідно до пояснень свідок ОСОБА_2 в судовому засіданні зазначає, що ОСОБА_1 завжди приходить додому до 22 год., час з"явлення останнього додому 07 березня 2015 року їй невідомий. Пояснення "Науменко Али Анатоліївни" від 08 березня 2015 року до протоколу судом відхиляються, оскільки відомості про її особу не є вірними, в даних поясненнях не зазначена дата можливого правопорушення, при цьому ОСОБА_2 безпосередньо в судовому засіданні пояснила, що надала такі пояснення із врахуванням вчинення сварки зі сторони ОСОБА_1 близько опівночі. Свідки можливого правопорушення в протоколі не зазначені. Доказування не може грунтуватись на припущеннях. Згідно приписів ч.3 ст.62 Конституції України обвинувачення не може грунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на її користь. За таких обставин наявні у справі докази не підтверджують вчинення ОСОБА_1 порушення правил адміністративного нагляду, що є підставою для закриття провадження у справі згідно п.1 ч.1 ст.247 КУпАП у зв"язку відсутністю в діях останнього складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КУпАП.

Керуючись ст.247 Кодексу України про адміністративні правопорушення, суд,-

постановив:

Справу про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187 КУпАП- закрити у зв'язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена, на неї може бути внесено подання прокурора до Апеляційного суду Чернігівської області через Ніжинський міськрайонний суд Чернігівської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя В.П. Олійник

Джерело: ЄДРСР 43378367
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку