open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 309/748/15-ц

Провадження № 2-о/309/59/15

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

26 березня 2015 року м. Хуст

Хустський районний суд

Закарпатської області

в складі: головуючого - судді Довжанин М.М.

при секретарі Попадинець Я.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хуст справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа: Хустська міська рада про встановлення факту належності документів, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА _1 звернулася до суду з даною заявою, посилаючись на те, що вона являється власником земельної ділянки площею 0,044 га по АДРЕСА_1, яка була надана їй згідно рішення НОМЕР_1 виконавчого комітету Хустської міської ради від 24.12.1997 року. На підставі вказаного рішення їй було видано державний акт на право приватної власності на землю від 20.02.1998 року, зареєстрований у Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № НОМЕР_2. У вказаних державному актів та рішенні виконкому Хустської міської ради її по-батькові помилково записано як «ОСОБА_1» хоча насправді її по-батькові «ОСОБА_1», що стверджується її паспортом, свідоцтвом про народження та свідоцтвом про одруження. Вказана помилка у правовстановлюючих документах на землю створює заявниці перешкоди у розпорядженні належним їй на праві приватної власності майном. Просить суд винести рішення, яким встановити факт належності їй державного акту на право приватної власності на землю, виданого 20.02.1998 року на ім'я ОСОБА_1, мешканки АДРЕСА_1 та зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № НОМЕР_2 на підставі рішення НОМЕР_1 виконавчого комітету Хустської міської ради від 24.12.1997 року.

В судове засідання заявниця не з'явилася. До суду подала заяву про розгляд справи без її участі. Заяву підтримує, посилаючись на наведені в заяві обставини.

Представник заінтересованої особи Хустської міської ради Іляшкович Н.В., що діє на підставі довіреності в судове засідання не з'явилася. До суду подала заяву про розгляд справи без її участі. Проти задоволення заяви не заперечує.

В порядку, передбаченому ст. ст. 169, 197 ЦПК України суд вважає, що справу можливо вирішити у відсутності заявника та заінтересованої особи, без фіксування судового процесу.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступних висновків:

В судовому засіданні встановлено, що згідно державного акту на право приватної власності на землю серії НОМЕР_3, зареєстрованого в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № НОМЕР_2 та виданого 20 лютого 1998 року на підставі рішення НОМЕР_1 виконавчого комітету Хустської міської ради від 24.12.1997 року, заявниці на праві приватної власності належить земельна ділянка у АДРЕСА_1 Закарпатської області. Однак, у вищезазначених правовстановлюючих документах по-батькові заявниця записана неправильно «ОСОБА_1», тоді як у паспорті громадянина України серії НОМЕР_4, виданого Хустським МРВ УМВС України у Закарпатській області 20 січня 2001 року, свідоцтві про народження серії НОМЕР_5, виданого 22 листопада 1952 року та свідоцтві про одруження, виданого 09.11.1974 року її по-батькові записано як «ОСОБА_1».

Судом також встановлено, що прізвище та ім'я заявниці, вказані у правовстановлюючих документах на землю та документах, що посвідчують її особу збігаються, що дає змогу дійти до висновку про те, що державний акт на право приватної власності на земельну ділянку серії НОМЕР_3, зареєстрований в Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № НОМЕР_2 та виданий 20 лютого 1998 року на підставі рішення НОМЕР_1 виконавчого комітету Хустської міської ради від 24.12.1997 року дійсно належить заявниці.

Враховуючи наведені обставини, суд приходить до висновку, що вимоги заявниці є обґрунтованими і в порядку, передбаченому ст. ст. 256 - 259 ЦПК України підлягають до задоволення.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 169, 197, 209, 212-215, 256-259 ЦПК України суд, -

В И Р І Ш И В:

Заяву ОСОБА_1 задоволити.

Встановити факт належності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, мешканці АДРЕСА_1 Закарпатської області державного акту на право приватної власності на землю серії НОМЕР_3, виданого 20 лютого 1998 року на ім'я ОСОБА_1, мешканки АДРЕСА_1 Закарпатської області та зареєстрованого у Книзі записів державних актів на право приватної власності на землю за № НОМЕР_2 на підставі рішення НОМЕР_1 виконавчого комітету Хустської міської ради від 24 грудня 1997 року.

Рішення може бути оскаржено протягом 10 днів з дня його проголошення до апеляційного суду Закарпатської області.

Суддя Хустського

районного суду: підпис Довжанин М. М.

З оригіналом вірно

Суддя Хустського

районного суду Довжанин М. М.

Джерело: ЄДРСР 43348327
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку