open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 191/5211/14-ц

Провадження № 2/191/311/15

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 лютого 2015 року м. Синельникове

Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючого - судді Твердохліб А.В.

за участю секретаря - Яришевої Н.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Синельникове цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернулася до суду із зазначеною позовною заявою, в якій просить розірвати шлюб між ним та ОСОБА_2, зареєстрований 26.09.1998 року Виконавчим комітетом Старовишневецької сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області, актовий запис № 8. Від шлюбу є дитина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

В обґрунтування своїх позовних вимог позивач зазначила, що спільне життя з відповідачем не склалося, у відповідача систематично виникають напади немотивованої агресії, він влаштовує сварки, виявляє до дружину неповагу, ображає та принижує її жіночу та людську гідність. Майже всі скандали відбуваються в присутності сина-підлітка, якого відповідач також ображає та принижує, що негативно впливає на здоров'я та виховання дитини. З часом позивач та відповідач віддалилися один від одного, між ними не залишилося почуттів любові та поваги, що є основою шлюбу. Позивач вважає подальше зберігання сім'ї неможливим і таким що суперечить як її інтересам так і інтересам дитини.

Позивач в судове засідання не з'явилася, однак надала заяву про розгляд справи у її відсутність, позовні вимоги підтримала повністю. Після розірвання шлюбу бажає залишити прізвище «ОСОБА_1».

Відповідач в судове засідання не з'явився, але надав заяву про розгляд справи в його відсутності, позов визнав частково, на розірвання шлюбу згоден.

Розглянувши матеріали справи та оцінивши їх у сукупності, суд, згідно ч.1 ст.112 Сімейного кодексу України, з'ясувавши фактичні взаємини подружжя, дійсні причини позову про розірвання шлюбу, а також обставини життя подружжя, приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню у повному обсязі, оскільки вони підтверджуються матеріалами справи: копією свідоцтва про укладення шлюбу, серія НОМЕР_4, згідно якого 26.09.1998 року уклали шлюб ОСОБА_2 та ОСОБА_1; копією свідоцтва про народження ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, серія НОМЕР_2, з якого вбачається, що його батьками є ОСОБА_2 та ОСОБА_1; копією паспорта ОСОБА_1, серії НОМЕР_3.

Згідно ч.2 ст.112 Сімейного кодексу України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам дітей або одного з подружжя.

Згідно ст. 113 СК України особа, яка змінила своє прізвище у зв'язку з реєстрацією шлюбу, має право після розірвання шлюбу надалі іменуватися цим прізвищем або відновити своє дошлюбне прізвище.

Таким чином, суд вважає наявність фактів, якими позивач обґрунтовує свої вимоги встановленою, а тому позовні вимоги підлягають задоволенню в повному обсязі, як обґрунтовані та підтверджені документально.

На підставі ст.88 ЦПК України суд присуджує з відповідача на користь ОСОБА_1 документально підтверджені судові витрати в розмірі сплаченого судового збору 243 грн. 60.

На підставі викладеного та ст.ст.110-112,113 Сімейного Кодексу України, керуючись ст.ст.10, 11, 60, 88,174, 212-215, 224-226 ЦПК України, суд,-

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги задовольнити повністю.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 26.09.1998 року Виконавчим комітетом Старовишневецької сільської ради Синельниківського району Дніпропетровської області, актовий запис № 8.

Після розірвання шлюбу ОСОБА_1 залишити прізвище: «ОСОБА_1».

Стягнути з ОСОБА_2, який народився ІНФОРМАЦІЯ_3 в м. Синельникове Дніпропетровської області, проживаючого та зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1, на користь ОСОБА_1, яка народилась ІНФОРМАЦІЯ_4 в с. Васильківське Петропавлівського району Дніпропетровської області, ІНН: НОМЕР_1, судові витрати в сумі 243 (двісті сорок три) грн. 60 коп.

На рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення до апеляційного суду Дніпропетровської області через Синельниківський міськрайонний суд може бути подана апеляційна скарга. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Копію рішення після набрання ним законної сили направити до державного органу реєстрації актів цивільного стану.

Суддя:

А. В. Твердохліб

Джерело: ЄДРСР 42599120
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку