open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

ПРО ВІДКРИТТЯ ПРОВАДЖЕННЯ В АДМІНІСТРАТИВНІЙ СПРАВІ

06 лютого 2015 року

Справа № 808/8066/14 Провадження № ПРДО/808/3/15 м. Запоріжжя

Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Каракуша С.М., перевіривши матеріали адміністративного

позову: ОСОБА_1

до: Куйбишевського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області

про: визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

19.11.2014 Запорізьким окружним адміністративним судом винесено ухвалу про залишення позовної заяви ОСОБА_1 до Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Донецького міського управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області, Куйбишевського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області про: 1) визнання протиправним та скасування наказу ГУМВС України в Донецькій області № 90 о/с від 21.02.2007 в частині звільнення капітана міліції ОСОБА_1 з органів внутрішніх справ України; 2) зобов'язання начальника ГУМВС України в Донецькій області поновити ОСОБА_1 на посаді та виплатити грошове утримання за час вимушеного прогулу; 3) визнати протиправними дії Куйбишевського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області щодо видання трудової книжки іншій особі та зобов'язання завести за власний рахунок дублікат трудової книжки, без розгляду.

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 23.12.2014 апеляційну скаргу ОСОБА_1 задоволено частково, ухвалу Запорізького окружного адміністративного суду від 19.11.2014 у справі № 808/8066/14 в частині залишення позову без розгляду щодо заявлених вимог про визнання протиправними дії Куйбишевського РВ ДМУ ГУМВС України в Донецькій області щодо видання трудової книжки іншій особі та зобов'язання завести за власний рахунок дублікат трудової книжки скасовано та в цій частині справу направлено для продовження розгляду. В іншій частині ухвалу суду від 19.11.2014 - залишена без змін.

Спір виник із публічно-правових відносин, у яких відповідач є суб'єктом владних повноважень. Зазначений спір згідно із статтею 17 Кодексу адміністративного судочинства України належить до юрисдикції адміністративних судів та має розглядатись у порядку адміністративного судочинства.

Подана позовна заява відповідає вимогам закону, підсудна даному адміністративному суду, підстави для її повернення, відмови у відкритті провадження у справі та залишення без розгляду відсутні.

Позивачем дотриманий строк звернення до суду, визначений статтею 99 Кодексу адміністративного судочинства України.

У зв'язку із цим, керуючись статтями 104-107, 110, 121, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі № 808/8066/14.

2. Закінчити підготовче провадження у справі і призначити справу № 808/8066/14 до судового розгляду, яке буде проводитися суддею Каракушею С.М. одноособово.

3. Судове засідання призначити на 23 лютого 2015 року о 14:00 яке відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Кремлівська, 65 в, в залі судового засідання № 3.

4. Запропонувати відповідачу надати: довіреність на представника; у разі невизнання адміністративного позову подати заперечення проти позову та докази, якими обґрунтовуються заперечення; довіреність на представника; листування між сторонами зі спірного питання; інші документи, які можуть бути використані як докази під час розгляду справи; належно засвідчені копії документів, що будуть подані надати у справу, оригінали - для огляду.

Зобов'язати позивача надати у судове засідання: документи, що посвідчують особу; довіреність на представника, у разі представництва іншою особою; листування між сторонами зі спірного питання; оригінали документів, які долучені до позовної заяви - для огляду та інші документи, які можуть бути використані як докази під час розгляду справи.

5. Явку в судове засідання представників сторін визнати обов'язковою.

6. До дня судового засідання, але не пізніше 20.02.2015 у разі заперечення проти позову відповідач, як суб'єкт владних повноважень, зобов'язаний подати всі матеріали, що були або мали бути взяті до уваги при прийнятті оскаржуваного рішення.

7. Копію даної ухвали направити сторонам по справі.

8. На судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

9. Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту постановлення.

Суддя С.М. Каракуша

ВИТЯГ

про права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі

Стаття 49 КАС України

1. Особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.

2. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

3. Особи, які беруть участь у справі, мають право:

1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів;

2) знайомитися з матеріалами справи;

3) заявляти клопотання і відводи;

4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення;

5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів;

6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам;

7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб;

8) знайомитися з технічним записом та журналом судового засідання і подавати письмові зауваження до них;

9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;

10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;

11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

4. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Стаття 51 КАС України

1. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.

2. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

3. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

4. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї - небудь права, свободи чи інтереси.

Джерело: ЄДРСР 42594382
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку