open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

_____________________________________________

10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua

Головуючий у 1-й інстанції: Смиковська Л.О.

Суддя-доповідач:Моніч Б.С.

УХВАЛА

"18" листопада 2014 р. Справа № 286/2888/14-а

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Моніч Б.С., вирішуючи питання відповідно до ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України про відкриття апеляційного провадження за скаргою Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області на постанову Овруцького районного суду Житомирської області від "23" червня 2014 р. у справі за позовом ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області про зобов'язання провести нарахування коштів ,-

ВСТАНОВИВ:

Дана справа розглядалася іншим складом суду та передана мені у зв'язку із хворобою судді Зарудяної Л.О.

Оскільки розгляд справи призначено мені, вважаю за необхідне прийняти її до свого провадження.

З матеріалів справи вбачається, що апеляційна скарга Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області подана після закінчення строків апеляційного оскарження.

Разом з апеляційною скаргою, відповідачем заявлено клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, проте наведені у клопотанні підстави пропуску строку суддею були визнані неповажними.

В зв'язку з цим, в порядку вимог ч.4 ст.189 КАС України ухвалою Житомирського апеляційного адміністративного суду від 19 вересня 2014 р. апеляційну скаргу залишено без руху. Особі, що подала апеляційну скаргу надано строк для повідомлення інших підстав поновлення пропущеного строку та доказів на їх підтвердження.

Згідно з повідомленням про вручення поштового відправлення ухвала суду від 19.09.2014 року була отримана УПСЗН Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області 30.09.2014 року.

З огляду на те, що встановлений судом строк на усунення недоліків апеляційної скарги сплинув і особа, яка подала апеляційну скаргу не направила іншого клопотання про поновлення пропущеного строку, не повідомила про наявність інших підстав для його поновлення, відповідно до положень ч.4 ст.189 КАС України, у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.

Керуючись ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя ,-

УХВАЛИВ:

Прийняти до свого провадження адміністративну справу № 286/2888/14-а за позовом ОСОБА_3 до Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області про зобов'язання провести нарахування коштів

Відмовити у відкритті апеляційного провадження за скаргою Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області .

Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя (підпис) Б.С. Моніч

З оригіналом згідно: суддя ________________________________ Б.С. Моніч

Роздруковано та надіслано:

1- в справу

2 - позивачу ОСОБА_3 АДРЕСА_1

3- відповідачу Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області вул. Леніна, 17,м.Овруч,Овруцький район, Житомирська область,11101

Джерело: ЄДРСР 41523749
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку