open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
12.11.2014

Справа № 696/1808/14-к

1-кп/696/128/14

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 листопада 2014 року Кам'янський райсуд Черкаської області

в складі: головуючої - судді Романової Н. Г.

при секретарі Ткачук Т. С.

за участю прокурора Остапенка А. П.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Кам'янка кримінальне провадження про обвинувачення

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя АДРЕСА_1 громадянина України, з неповною середньою освітою, тимчасово не працюючого, розлученого, має на утриманні малолітню дитину, військовозобов'язаного, раніше судимого:

15.09.2010 року Кам'янським районним судом Черкаської області за ч. 2 ст. 309 КК України до 2 років позбавлення волі, звільнений від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік;

28.04.2011 року Кам'янським районним судом Черкаської області за ч. 2 ст. 309 КК України до 2 років позбавлення волі, звільнений 29.08.2012 року умовно-достроково з невідбутим строком 1 рік 1 місяць 29 днів (судимості не зняті та не погашені), -,

у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України,

ВСТАНОВИВ :

Згідно з обвинувальним актом ОСОБА_1, 08 серпня 2014 року близько 12 год. по вул. Смілянській в м. Черкаси, у невстановленої слідством особи, придбав, з метою подальшого збуту, порошкоподібну речовину білого кольору, яка згідно висновку експерта № 2/1237 від 26.08.2014 р. містить у своєму складі психотропну речовину, обіг якої обмежено - амфетамін, масою 1,765 г., яку маршрутним автобусом перевіз до будинку, який знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 у якому він проживає, де в одній із кімнат свого будинку незаконно зберігав у пластиковій коробці, з метою подальшого збуту серед жителів м. Кам'янка до 13 серпня 2014 року, а вказаного числа психотропну речовину - амфетамін, масою 1,765 г. було виявлено та вилучено працівниками міліції під час обшуку. Своїми умисними діями ОСОБА_1 вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 307 КК України - незаконне придбання, зберігання з метою збуту психотропних речовин, вчинене особою, яка раніше вчинила злочин, передбачений статтею 309 Кримінального кодексу України, якщо предметом таких дій були психотропні речовини у великих розмірах.

Під час досудового розслідування між заступником прокурора прокуратури Кам'янського району та підозрюваним ОСОБА_1 13.10.2014 р. укладена угода про визнання винуватості, згідно з якою ОСОБА_1 повністю визнає свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України. Зобов'язується беззастережно визнати обвинувачення в обсязі підозри у судовому провадженні та співпрацювати із Кам'янським РВ УМВС України в Черкаській області та прокуратурою Кам'янського району у викриті кримінальних правопорушень, вчинених іншими особами у сфері незаконного обігу наркотичних засобів та психотропних речовин. Підозрюваний ОСОБА_1 щиро покаявся та активно сприяв у розкритті вказаного кримінального правопорушення. За місцем проживання підозрюваний ОСОБА_1 характеризується позитивно та на його утриманні знаходиться малолітня дитина, син ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_4.

Сторони погодилися на призначення покарання ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 307 КК України із застосуванням ст. 69 КК України у вигляді - 5 років позбавлення волі без конфіскації майна та на підставі ст. 75 КК України - встановити іспитовий строк на 3 роки. Встановити обов'язки, передбачені п. п.2 - 4 ст. 76 КК України, а саме: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально - виконавчу інспекцію про зміну місяця проживання, роботи або навчання, періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію. Підозрюваний ОСОБА_1 зобов'язується відшкодувати витрати у зв'язку з проведенням експертиз в даному кримінальному провадженні в сумі 1475 грн. 76 коп.

Розглядаючи питання про затвердження угоди, суд виходить із наступного: відповідно до ст. 468 КПК України у кримінальному провадженні може бути укладена угода між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим про визнання винуватості. Згідно з ч. 4 ст. 469 КПК України, угода про визнання винуватості між прокурором та підозрюваним чи обвинуваченим може бути укладена у провадженні щодо злочинів невеликої чи середньої тяжкості, тяжких злочинів, внаслідок яких шкода завдана лише державним чи суспільним інтересам.

Злочин, у вчиненні якого підозрюваний ОСОБА_1 визнав себе винуватим віднесений до тяжких злочинів, а отже угода відповідає вимогам закону.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 цілком розуміє положення ч. ч. 4, 5 ст. 474 КПК України.

Суд переконався, що укладення угоди сторонами є добровільним, тобто, не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.

Судом встановлено, що умови угоди не суперечать вимогам КПК і КК України, інтересам суспільства, а кримінальне провадження свідчить про наявність фактичних підстав для визнання винуватості. Підозрюваний ОСОБА_1 погоджується на призначення узгодженого покарання.

Виходячи з викладеного, суд дійшов висновку про наявність підстав для затвердження угоди про визнання винуватості між заступником прокурора і ОСОБА_1

Керуючись ст.ст. 373, 374, 375 КПК України, суд

ЗАСУДИВ:

Угоду від 13.10.2014 р. по кримінальному провадженню № 1-кп/696/128/14 про визнання винуватості, укладену між заступником прокурора прокуратури Кам'янського району Остапенко А. П. та підозрюваним ОСОБА_1 - затвердити.

Визнати ОСОБА_1 винуватим за ч. 2 ст. 307 КК України із застосування ст. 69 КК України та призначити узгоджене сторонами покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки та з покладенням відповідно до ст. 76 КК України обов'язку не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально - виконавчу інспекцію про зміну місця проживання, роботи; періодично з'являтись для реєстрації в органи кримінально-виконавчої інспекції.

Міру запобіжного заходу ОСОБА_1 до вступу вироку в законну силу залишити попередню - домашній арешт.

Роз'яснити ОСОБА_1, що умисне не виконання угоди є підставою для притягнення до відповідальності, встановленої законом.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави за проведення судово-хімічних експертиз 1475 грн. 76 коп.

Речові докази: порошкоподібну речовину білого кольору - 1,765 г., що згідно квитанції на а. с. 74, порядковий № 320 знаходиться в кімнаті речових доказів Кам'янського РВ УМВС - знищити.

Вирок може бути оскаржений з підстав передбачених ст. ст. 394, 395 КПК України до апеляційного суду Черкаської обл., через Кам'янський райсуд Черкаської обл. протягом 30 днів з дня його проголошення.

Учасники судового розгляду мають право отримати в суді копію вироку суду. Копію вироку суду негайно після його проголошення вручити засудженому та прокурору.

Суддя :

Джерело: ЄДРСР 41347449
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку