open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Копія

Копія

Справа № 2 - 1427

2008 р.

Р І Ш Е Н Н Я

іменем України

16 грудня 2008 року Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області

в складі: головуючого Клімика К.О.

при секретарі Гавлович Л.П.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Хмільнику справу за позовом Органу опіки та піклування виконкому Хмільницької райдержадміністрації в інтересах малолітнього ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - представник органу опіки та піклування звернувся в суд з позовом про позбавлення ОСОБА_2 прав на сина: ОСОБА_1, посилаючись на те, що відповідач не займається вихованням, утриманням та доглядом малолітньої дитини: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не піклується про фізичний та духовний розвиток дитини, її навчанням та підготовкою, не надає матеріальної допомоги. Мати дитини, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 померла і син перебуває на утриманні бабусі - ОСОБА_4, тобто відповідач ухиляється від виконання своїх батьківських обов'язків. А тому позивач просить позбавити його батьківських прав відповідно до п.2 ст. 164 Сімейного Кодексу України.

Третя особа - ОСОБА_4 повністю підтримує позовні вимоги, просить позбавити ОСОБА_2 батьківських прав, поскільки він не цікавиться розвитком дитини, її здоров'ям, не надає матеріальної допомоги.

Відповідач просить позбавити його батьківських прав відносно малолітнього сина ОСОБА_3, поскільки вважає, що це не його дитина.

Суд, заслухавши покази представника позивача, відповідача, третьої особи, дослідивши матеріали справи вважає, що позовні вимоги підлягають задоволенню, довідкою характеристикою виданою виконкомом Мар»янівської сільської ради доведено, що відповідач проживає один не працює, дитину не відвідує, не надає матеріальної допомоги, актом обстеження житлово - побутових умов сім»ї ОСОБА_2 доведено, що він проживає в глинобитному будинку, в наявності є старі меблі, біля будинку є погріб, відповідач постійної роботи немає, проживає за рахунок тимчасових заробітків, а тому позовні вимоги підлягають задоволенню.

Керуючись ст. ст. 148, 164, 165 Сімейного Кодексу України, ст.ст. 10, 11, 60, 208, 209, 212, 213 - 215, 223-226, 294 ЦПК України , суд, -

ВИРІШИВ:

Позовні вимоги задовольнити повністю.

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, жителя АДРЕСА_1, не працюючого, позбавити батьківських прав відносно малолітнього сина: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Стягнути з ОСОБА_2 8 гривень 50 копійок судового збору на користь держави та 7 гривень 50 копійок за інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

На рішення можна подати заяву про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня його проголошення та апеляційну скаргу протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Вінницької області через Хмільницький міськрайонний суд.

Головуючий: /підпис/

З оригіналом вірно:

Голова

Хмільницького міськрайонного суду Альчук П.П.

Ст. секретар Фігурська Н.А.

ДОВІДКА:

Рішення набрало чинності 26 грудня 2008 року

Голова

Хмільницького міськрайонного суду Альчук П.П.

Ст. секретар Фігурська Н.А.

Джерело: ЄДРСР 4080996
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку