open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 141/1005/14-к

У Х В А Л А

09 жовтня 2014 року

Оратівський районний суд Вінницької області

в складі головуючого судді Круглика В.В.

при секретарі Гепко В.В.

з участю прокурора Міхаілідіса М.В.,

інспектора Липовецького МРВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області Кураш Б.Т.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні подання інспектора Липовецького МРВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області Кураш Б.Т. про скасування звільнення від призначеного покарання з випробуванням ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, яка проживає в АДРЕСА_1, засудженої 17.11.2013 року Оратівським районним судом Вінницької області за ч.2 ст.345 КК України до 2 років позбавлення волі та згідно із ст.75 КК України звільненої від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік, -

В С Т А Н О В И В:

До Оратівського районного суду Вінницької області від інспектора Липовецького МРВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області надійшли матеріали про скасування звільнення від покарання з випробуванням ОСОБА_1, згідно із яким ОСОБА_1 перебуває на обліку Оратівського РП кримінально-виконавчої інспекції з 15.11.2013 року. 17 грудня 2013 року їй були роз»яснені обов»язки, покладені Оратівським районним судом Вінницької області: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи, навчання; періодично з"являтись в органи кримінально-виконавчої системи для реєстрації, які ОСОБА_1 виконує. Проте засуджена притягувалась до адміністративної відповідальності 08.01.2013 року за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, 22.03.2014 року за ч. 1 ст. 181-1 КУпАП, 30.04.2014 року за ч. 2 ст. 175, ч.2 ст. 178 , ст. 176 КУпАП.

Інспектор Липовецького МРВ КВІ УДПтС України Кураш Б.Т. просить подання задовольнити, прокурор Міхаілідіс М.В. подання про скасування звільнення ОСОБА_1 від призначеного покарання з випробуванням не підтримує.

ОСОБА_1 у вчиненому щиро кається та просить суд не скасовувати звільнення від відбування покарання з випробуванням.

Суд, заслухавши пояснення учасників судового розгляду, вивчивши матеріали справи, вважає, що в задоволенні подання слід відмовити, виходячи з наступного. ОСОБА_1 17.11.2013 року засуджена Оратівським районним судом Вінницької області за ч.2 ст.345 КК України до 2 років позбавлення волі та згідно із ст.75 КК України звільнена від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік. За період іспитового строку до кримінальної відповідальності не притягувалася, обов'язки, покладені судом, - виконувала. Відповідно до постанови Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області від 30.04.2014 року ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягувалася за те, що по вул. Леніна в смт. Оратів знаходилася у п»яному вигляді, про що складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 178 ч. 1 КУпАП. Відповідно до постанови Оратівського РВ УМВС України у Вінницькій області від 30.04.2014 року ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності притягувалася за те, що по вул. Леніна в смт. Оратів курила цигарки, про що складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 175-1 ч. 2 КУпАП. На підставі викладеного, суд прийшов до висновку, що зазначені правопорушення не свідчать про небажання ОСОБА_1 стати на шлях виправлення.

Керуючись ч.1 ст. 78 КК України, ст. 539 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Відмовити інспектору Липовецького МРВ КВІ УДПтС України у Вінницькій області Кураш Б.Т. у задоволенні подання про скасування звільнення від покарання з випробуванням ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, засудженій 17.11.2013 року Оратівським районним судом Вінницької області за ч.2 ст.345 КК України до 2 років позбавлення волі та згідно із ст.75 КК України звільненій від відбування покарання з іспитовим строком на 1 рік

Ухвала може бути оскаржена протягом семи діб до апеляційного суду Вінницької області.

СУДДЯ Вадим Васильович Круглик

Джерело: ЄДРСР 40807180
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку