open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2 - 1152

Справа № 2 - 1152

2008 р.

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

5 червня 2008 року Замостянський районний суд м. Вінниці

в складі: головуючого судді Батрин О.В.

при секретарі Кононенко О.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Вінниці цивільну справу за позовом ДП "Вінницькі теплові мережі" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, -

В С Т А Н О В И В :

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію, мотивуючи тим, що відповідач проживає за адресою АДРЕСА_1 та отримує теплову енергію по гарячій воді, виробленій позивачем. Відповідно до п.17 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 року за № 572, платежі за комунальні послуги власниками квартир, наймачами і орендарями вносяться щомісяця, не пізніше 10 числа наступного місяця. Однак, відповідач даний обов'язок не виконав і сума боргу на 1 лютого 2008 р. складала 3041 грн. Відповідно до діючого законодавства, боржник, який прострочив виконання грошового зобов'язання, на вимогу кредитора зобов'язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три відсотки річних від простроченої суми. В добровільному порядку відповідач сплатити борг відмовляється. Тому, позивач звернувся з даним позовом до суду та просив його задовольнити.

В судовому засіданні представник позивача позовні вимоги збільшила та просила суд стягнути з відповідача на користь позивача заборгованість за спожиту теплову енергію в сумі 3362 грн. 85 коп., пославшись на обставини, викладені в позові.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги не визнала, мотивуючи тим, що з 2005 року послуги по теплопостачанню та водовідведенню від позивача вона не отримує, оскільки в її квартирі встановлено індивідуальне опалення, про що надано нею суду технічний звіт, робочий проект на його встановлення.

Враховуючи наведене та дослідивши матеріали справи суд встановив:

Відповідач проживає за адресою АДРЕСА_1 (а.с. 3).

Відповідно до п.17 Правил користування приміщеннями житлових будинків і прибудинкових територій, які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 8 жовтня 1992 року за № 572, платежі за комунальні послуги власниками квартир, наймачами і орендарями вносяться щомісяця, не пізніше 10 числа наступного місяця.

Однак, в 2005 році відповідачем встановлено індивідуальне опалення квартири АДРЕСА_1, на яку позивач нараховує кошти за теплопостачання та водовідведення, що стверджується відповідними документами: робочим проектом та технічними умовами.

Тому, на підставі викладеного суд дійшов до висновку про відмову в задоволенні позову Державного підприємства „Вінницькі теплові мережі” до ОСОБА_1 про стягнення боргу за спожиту теплову енергію, оскільки відповідно до закону лише боржники зобов'язані сплатити суму заборгованості за надані послуги. Однак, як встановлено в ході судового розгляду справи відсутня сума заборгованості відповідача перед позивачем і відповідач не є споживачем послуг по опаленню та гарячій воді, виробленій позивачем.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 10, 57, 60, 209, 212-215, 88 ЦПК України, ст. ст. 64, 67, 68 ЖК України, ст. ст. 525, 526, 530, 610-611 ЦК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

В задоволенні позову ДП "Вінницькі теплові мережі" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за спожиту теплову енергію - відмовити.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області протягом десяти днів з дня його проголошення.

Суддя

Джерело: ЄДРСР 4068157
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку