open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-1510 2007 рік

Справа №2-1510 2007 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 вересня 2007 року Тульчинський районний суд

Вінницької області

В складі головуючого судді Робак CO.

при секретарі Підлубній Г.О.

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м. Тульчині справу за позовом ОСОБА_1 до Левківської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до Левківської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно, мотивуючи свої вимоги тим, що ІНФОРМАЦІЯ_1 її батько ОСОБА_2 помер і після його смерті відкрилася спадщина за законом, яка складається із:

· грошових вкладів з усіма нарахуваннями та компенсаціями, які зберігаються в Ощадному банку України в ощадній касі № 060 с. Левківці Тульчинського району на рахунку НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_2,

· права власності на земельну частку - пай, визначеного в розмірі 1 96 га в умовних кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі, посвідченого сертифікатом НОМЕР_3 на право на земельну частку - пай, виданого 19.11.1996 року Тульчинською районною державною адміністрацією.

24 грудня 2001 року її мати ОСОБА_3 зробила заповітне розпорядження, яким все своє майно, де б воно не знаходилось і з чого б воно не складалось, після своєї смерті заповіла їй.

ІНФОРМАЦІЯ_2 її мати померла і після її смерті відкрилася спадщина за заповітом, яка складається із:

- права власності на земельну частку - пай, визначеного в розмірі 1, 96 га в умовних

кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі, посвідченого сертифікатом

НОМЕР_3 на право на земельну частку - пай, виданого 19.11.1996 року

Тульчинською районною державною адміністрацією.

Вона являється єдиним спадкоємцем першої черги майна її батька ОСОБА_2 за законом та спадкоємцем майна її матері ОСОБА_3 за заповітом. Фактично вона прийняла спадщину, але не може нотаріально оформити право власності на спадкове майно у зв'язку із декількома причинами. Так у заповіті матері ОСОБА_3 нечітко написано її прізвище, а саме незрозуміло - „ОСОБА_3" чи „ОСОБА_3", та на самому прізвищі надруковано знак запитання. Також у її паспорті нечітко написане прізвище, а саме незрозуміло - „ОСОБА_3" чи „ОСОБА_3".

На підставі цього в оформлені спадкового майна в нотаріальне конторі їй було відмовлено, і тепер вона не може нотаріально оформити право власності на спадкове майно, що залишилося після смерті батька та матері, а тому вимушена звернутися з даним позовом до суду.

В судовому засіданні позивачка підтвердила обставини, якими вона обґрунтовує свої вимоги, і на задоволенні позову наполягає.

Відповідач в судове засідання не з'явився, проте подав до суду письмову заяву, в якій попросив суд розглянути справу без його участі. Проти задоволення позову не заперечує.

Заслухавши позивачку та ознайомившись з заявою відповідача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що в зв'язку з визнанням відповідачем позову, відповідно до ч. 4 ст. 130, ст. 174 ЦПК України є підстави для ухвалення рішення про задоволення позову, оскільки вимоги позивачки є законними та достатньо вмотивованими і ґрунтуються на наявних у справі доказах, а визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

На підставі викладеного, відповідно до ст. 4, 15, ч.4 ст. 130, ст. 174, ст. 213-215 ЦПК України, ст. 328, ст. 386, ст. 392, ст. 1220-1223, ст. 1233, ст. 1261, ст. 1268 ЦК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на спадкове майно за законом, спадкоємцем якого вона стала після смерті її батька ОСОБА_2, померлого ІНФОРМАЦІЯ_1, а саме на:

· грошові вклади з усіма нарахуваннями та компенсаціями, які зберігаються в Ощадному банку України в ощадній касі № 060 с. Левківці Тульчинського району на рахунку НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_2,

· право власності на земельну частку - пай, визначеного в розмірі 1, 96 га в умовних кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі, посвідченого сертифікатом НОМЕР_3 на право на земельну частку - пай, виданого 19.11.1996 року Тульчинською районною державною адміністрацією.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на спадкове майно за заповітом, спадкоємцем якого вона стала після смерті її матері ОСОБА_3, померлої ІНФОРМАЦІЯ_2, а саме на:

- право власності на земельну частку - пай, визначеного в розмірі 1, 96 га в умовних

кадастрових гектарах без визначення меж цієї частки в натурі, посвідченого сертифікатом

НОМЕР_3 на право на земельну частку - пай, виданого 19.11.1996 року

Тульчинською районною державною адміністрацією.

Рішення суду може бути оскаржене протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги до апеляційного суду Вінницької області протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

Джерело: ЄДРСР 4067616
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку