open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа№2-1515 2007 рік

Справа№2-1515 2007 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 жовтня 2007 року Тульчинський районний суд

Вінницької області

В складі головуючого судді Робак С. О.

при секретарі Підлубній Г.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Тульчині справу за позовом ОСОБА_1 до Заозернянської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до Заозернянської сільської ради про визнання права власності на спадкове майно, мотивуючи свої вимоги тим, що 11.02.2005 року її батько ОСОБА_2 зробив заповітне розпорядження, яким усе своє майно після смерті заповів їй. ІНФОРМАЦІЯ_1 він помер і після його смерті відкрилася спадщина за заповітом, яка складається із:

· 1/3 частини житлового будинку з відповідною часткою усіх господарських будівель та споруд, розташованого в АДРЕСА_1, відповідно до свідоцтва НОМЕР_1 про право особистої власності на домоволодіння, видане Заозернянською сільською радою 08.02.1990 року на підставі рішення виконкому Заозернянської сільської ради № 76 від 27 березня 1986 року;

· земельної ділянки площею 1, 1939 га, розташованої на території Заозернянської сільської ради відповідно до державного акта на право власності на земельну ділянку серії ВН № 123020, виданого Тульчинською районною державною адміністрацією 28 вересня 2004 року;

· майнового паю члена колективного сільськогосподарського підприємства „Світанок" правонаступником якого є СТОВ„Світанок" с. Заозерне, що становить 0, 25 відсотків від пайового фонду підприємства в розмірі 883 грн., відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства НОМЕР_2, виданого Заозернянською сільською радою 10 серпня 2001 року.

Після смерті батька її мати захворіла і вона стала проживати разом з нею в спадковому будинку, володіючи спадковим будинком, прийнявши таким чином спадщину фактично. Через хворобу матері та відсутність коштів вона на протязі шести місяців після смерті батька не подала в нотаріальну контору заяву про прийняття нею спадщини. В даний час вона звернулася в нотаріальну контору з метою оформлення права власності на спадкове майно, однак їй було відмовлено і рекомендовано звернутися з позовом до суду. Так як оформити право власності на спадкове майно її батька вона не може, тому вимушена звернутися з даним позовом до суду.

В судовому засіданні позивачка підтвердила обставини, якими вона обґрунтовує свої вимоги, і на задоволенні позову наполягає.

Відповідач в судове засідання не з'явився, проте подав до суду письмову заяву, в якій попросив суд розглянути справу без його участі. Проти задоволення позову не заперечує.

Заслухавши позивачку та ознайомившись з заявою відповідача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що в зв'язку з визнанням відповідачем позову, відповідно до ст. 174 ЦПК України є підстави для ухвалення рішення про задоволення позову, оскільки вимоги позивачки є законними та достатньо вмотивованими і ґрунтуються на наявних у справі доказах, а визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

На підставі викладеного, відповідно до ст. 4, 15, ст. 174, ст. 213-215 ЦПК України, ст. 328, ст. 386, ст. 392, ст. 1220-1222, ст. 1233, ст. 1268 ЦК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Визнати за ОСОБА_1 право власності на спадкове майно за заповітом, спадкоємцем якого вона стала після смерті її батька ОСОБА_2, померлого ІНФОРМАЦІЯ_1, а саме на:

- 1/3 частину житлового будинку з відповідною часткою усіх господарських будівель та

споруд, розташованого в АДРЕСА_1, відповідно до

свідоцтва НОМЕР_1 про право особистої власності на домоволодіння, видане Заозернянською

сільською радою 08.02.1990 року на підставі рішення виконкому Заозернянської сільської ради

№ 76 від 27 березня 1986 року;

· земельну ділянку площею 1, 1939 га, розташовану на території Заозернянської сільської ради відповідно до державного акта на право власності на земельну ділянку серії ВН № 123020, виданого Тульчинською районною державною адміністрацією 28 вересня 2004 року;

· майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства „Світанок" правонаступником якого є СТОВ„Світанок" с. Заозерне, що становить 0, 25 відсотків від пайового фонду підприємства в розмірі 883 грн., відповідно до свідоцтва про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства НОМЕР_2, виданого Заозернянською сільською радою 10 серпня 2001 року.

Рішення суду може бути оскаржене протягом десяти днів з дня його проголошення шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги до апеляційного суду Вінницької області протягом двадцяти днів з дня подачі заяви про апеляційне оскарження.

Судця: підпис

Рішення вступило в законну силу 01 листопада 2007 року.

Джерело: ЄДРСР 4067599
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку