open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-8953/07 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 2-8953/07 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про задоволення позову про розірвання шлюбу у зв'язку з його визнанням у попередньому судовому засіданні

26.10.2007 Московський районний суд м. Харкова в складі:

головуючого - судді Скотаря А.Ю., при секретарі - Котулі Н.С.; розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулась до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу. В обґрунтування позовних вимог, позивачка зазначила, що знаходиться з відповідачем в шлюбі, реєстрація якого проведена відділом РАГС Московського районного управління юстиції в м. Харкові 10.03.2006, про що є актовий запис № 252. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н.

В зв'язку з відсутністю роботи та доходу у чоловіка, між ними виникають суперечки, сварки, що заважає створити кріпку сім'ю. Подальше зберігання шлюбу позивач вважає неможливим та недоцільним, просить задовольнити її позов і розірвати шлюб.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги підтримала, дала пояснення відповідно до обставин, викладених в позові, та пояснила, що майнового спору між нею та відповідачем немає, дитина залишиться проживати з нею.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав в повному обсязі.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову у попередньому засіданні ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього Кодексу. Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Вислухавши думку сторін, вивчивши матеріали справи, суд приходить до наступного.

В судовому засіданні встановлено, що сторони перебувають у шлюбі, реєстрація якого проведена міським відділом РАГС Московського районного управління юстиції в м. Харкові 10.03.2006, про що є актовий запис № 252. Від шлюбу мають дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н., яка залишиться проживати з позивачкою. Спільного господарства не ведуть, майнового спору не мають. Відповідач позов визнав в повному обсязі. Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання. Примирення між сторонами неможливе та недоцільне, подальше спільне життя суперечить їх інтересам.

Відповідно до ч. 2 ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Керуючись ст.ст. 110, 112 СК України, ст.ст. 130, 174 ЦПК України, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований відділом РАГС Московського районного управління юстиції в м. Харкові 10.03.2006, про що є актовий запис № 252 -розірвати.

Державне мито у розмірі 17 гривень стягнути з відповідача.

Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Харківської області через Московський районний суд м. Харкова протягом двадцяти днів після подання заяви про оскарження рішення.

Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Джерело: ЄДРСР 4064428
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку