open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-7748 2007 рік

Справа №2-7748 2007 рік.

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16.10.2007 року Московський районний суд м. Харкова в складі: головуючого судді Довготько Т.М. при секретарі Косинської В.В. за участі прокурора адвоката у відкритому судовому засіданні в м. Харкові розглянув цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, суд

ВСТАНОВИВ: В позовній заяві позивач зазначила, що шлюб з відповідачем зареєструвала 22 серпня 2003 року, про що зроблено відповідний актовий запис за № 901 у відділі реєстрації актів громадянського стану Московського районного управління юстиції. Від даного шлюбу дітей не мають. Сімейне життя не склалося із-за відсутності порозуміння, та різних поглядів на життя. Шлюбні відносини припинені з вересня 2006 року. Подальше зберігання шлюбу неможливе. Суперечок по розділу майна між; ними немає. Просить шлюб розірвати, витрати покласти на неї.

Позивач в судовому засіданні позов підтримала і зазначила, що шлюб з відповідачем зареєструвала 22 серпня 2003 року, про що зроблено відповідний актовий запис за № 901 у відділі реєстрації актів громадянського стану Московського районного управління юстиції. Від даного шлюбу дітей не мають. Сімейне життя не склалося із-за відсутності порозуміння, та різних поглядів на життя. Шлюбні відносини припинені з вересня 2006 року. Подальше зберігання шлюбу неможливе. Суперечок по розділу майна між ними немає. Просить шлюб розірвати, витрати покласти на неї.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про дату та розгляд справи був повідомлений належним чином, про що в матеріалах справи є оголошення в газеті., причини неявки суду не повідомив, тому його неявка визнається неповажною, а матеріали справи достатніми для заочного розгляду справи.

Судом встановлено, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі з 2003 року, в вересні 2006 року шлюбні відносини припинені, спільне господарство не ведеться, виникли неприязливі стосунки. Позивач не бажає відновляти свої шлюбні стосунки і примирення між сторонами неможливе. Дітей не мають. Суперечки по розділу майна між подружжям відсутні.

У зв'язку з викладеним суд дійшов до висновку, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 110, 111, 112 Сімейного Кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 22 серпня 2003 року у відділі реєстрації актів громадянського стану Московського районного управління юстиції м. Харкова по актовому запису № 901- розірвати.

Державне мито у розмірі 17 гривен стягнути з позивача, відповідача від оплати державного мити звільнити.

Заява про перегляд заочного рішення може бути подана протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Харківської області через Московський районний суд м. Харкова протягом двадцяти днів після подання заяви про оскарження рішення.

Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Джерело: ЄДРСР 4064415
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку