open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Спр

Спр.№2-1544\2007р.

УХВАЛА

іменем України

25 жовтня 2007 року Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області в складі :

головуючого судді Гумен В.М.

при секретарі Харченко Л.О.

з участю адвоката ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Прилуки справу за позовом

Прилуцької районної спілки споживчих товариств до Української універсальної біржі,

Товариства з обмеженою відповідальністю " Чернігівтехсервіс", При луцької об"єднаної

державної податкової інспекції, ОСОБА_2про визнання недійсними

прилюдних торгів з продажу магазину та визнання недійсним договору купівлі -продажу

магазину,

ВСТА НОВИВ:

Позивач в своїй позовній заяві вказує, що з ініціативи Прилуцької об"єднаної державної податкової інспекції з метою погашення податкової заборгованості 24 липня 2006 року на публічних торгах проведених представником Української універсальної біржі ТОВ " Чернігівтехносервіс" без участі власника магазину та інших зацікавлених осіб було продано по заниженій оцінці відповідачці ОСОБА_2. магазин № 3 розташований по вул. Л.Українки - 2 в м. Прилуки належний Прилуцькій районній спілці споживчих товариств.

Позивач посилаючись на те, що під час проведення торгів було допущено цілий ряд порушень чинного законодавства України, просить суд визнати недійсними результати прилюдних торгів з продажу приміщення магазину № 3 Прилуцької райспоживспілки, що проведені 24 липня 2006 року представником Української універсальної біржі ТОВ "Чернігівтехносервіс ", визнати недійсним ( нікчемним) договір купівлі-продажу приміщення магазину № 3 Прилуцької райспоживспілки за № ПЗН -7 ЧН від 7 вересня 2006 року укладений за результатами проведених 24 липня 2006 року прилюдних торгів з продажу вказаного магазину між Прилуцькою ОДПІ та ОСОБА_2. та судові витрати віднести на рахунок відповідачів по справі.

25 жовтня 2007 року позивач звернувся до суду з заявою в якій просив суд залишити його позовну заяву без розгляду.

За таких обставин суд вважає можливим залишити позовну заяву Прилуцької районної спілки споживчих товариств до Української універсальної біржи товариства з обмеженою відповідальністю " Чернігівтехносервіс", Прилуцької об"єднаної державної податкової інспекції та ОСОБА_2про визнання недійсними прилюдних торгів від 24 липня 2006 року з продажу магазину Прилуцької райспоживспілки та визнання недійсним договору купівлі-продажу ПЗН -7 ЧН від 7 вересня 2006 року, оскільки дані обставини не суперечать вимогам закону і не порушують права сторін.

Тому, керуючися ст. 207 ч.1 п.5 ЦПК України, суд-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Прилуцької районної спілки споживчих товариств до Української універсальної біржі, товариства з обмеженою відповідальністю " Чернігівтехсервіс", Прилуцької об"єднаної державної податкової інспекції, ОСОБА_2про визнання недійсними прилюдних торгів з продажу магазину та визнання недійсним договору купівлі -продажу магазину - залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Чернігівської області протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яка повинна бути подана протягом п"яти днів з дня проголошення ухвали.

Джерело: ЄДРСР 4064245
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку