open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-486

Справа №2-486

2007 року

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

04 грудня 2007 року ІГ'ятихатський районний суд

Дніпропетровської області

в складі головуючого судді Митошоп В.М.

при секретарі Пронській Т.В.

за участю представника позивача Лаврик О.П.

відповідачки ОСОБА_1

розглянувши у попередньому судовому засіданні в залі суду міста П'ятихатки цивільну справу за позовом дочірнього підприємства обласного комунального підприємства "Дніпротеплоенерго" - " П'ятихаткитеплоенерго" доОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачаення, -

ВСТАНОВИВ:

ДП ОКП "Дніпротеплоенерго" - "П"ятихаткитеплоенерго" звернулося з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги теплопостачання, обґрунтовуючи свій позов тим, що відповідач проживає в квартирі АДРЕСА_1 в яку подається теплова енергія зазначеним підприємством. Відповідач частково оплачувала послуги по наданню теплової" енергії, в зв"зку з чим утворилася заборгованість по оплаті у розмірі 510 гривен 60 копійок, яку позивач просить стягнути з відповідачки на свою користь як і 30 гривен в рахунок відшкодування витрат на інформаційно технічне забезпечення розгляду справи.

Представник позивача позов підтримала в повному обсязі.

Відповідач по справі - ОСОБА_1 позов визнала в повному об»ємі.

Судом установлено, що відповідачка проживає в квартирі АДРЕСА_1

24.10.2006 року між ДП ОКП "Дніпротеплоенерго" - " П'ятихаткитеплоенерго" та відповідачкою укладено договір про надання послуг з центрального опалення, що підтверджується копією договору, тобто сторони відповідно до ст. . 509 ЦК України взяли на себе зобов»язування по наданню послуг з теплопостачання та його оплаті у встановлені строки.

ОСОБА_1 користується тепловою енергією яка надається ДП ОКП "Дніпротеплоенерго" -"П'ятихаткитегагоенерго", оплату за спожиту теплову енергію проводила частково, внаслідок чого утворилася заборгованість по оплаті за спожиту теплову енергію у розмірі 510 гривен 60 копійок за період з 15.10.2006 року по 15.04.2007 року, що підтверджується розрахунком заборгованості, та визнано сторонами у судовому засіданні.

Згідно ст. . 61 ЦПК України обставини визнані сторонами не підлягають доказуванню в судовому засіданні.

Відповідно до ст. . 32 Закону України «Про житлово - комунальні послуги» - плата за житлово -комунальні послуги нараховуються щомісячно відповідно до умов договору.

ОСОБА_1 частково виконує умови договору, оскільки частково оплачувала послуги з теплопостачання чим, порушили взяті на себе зобов»язування, чим порушує вимоги ч.1 ст. 525 ЦК

України, щодо недопустимості односторонньої відмови від зобов»язування, в зв"язку з чим позов підлягає задоволенню .

Відповідно до ст. . 88 ЦПК України, стороні на користь якої ухвалено рішення суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати, тобто вимоги позивача в частині стягнення з відповідачки судових витрат у розмірі 30 гривен також підлягають задоволенню, при цьому , якщо позивач на користь якого ухвалено рішення звільнено від сплати судового збору, він стягується з відповідача в дохід держави, тобто з відповідачки слід стягнути судовий збір на користь держави, так як рішенням П»ятихатської міської ради позивач звільнений від сплати судового збору при подачі позову до суду.

На підставі ст. ст. 509, 525 ЦК України, ст. . 32 Закону України « Про житлово - комунальні послуги», керуючись ст. ст. 1- 10, 61, 88, 130, 212 - 215 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ.

Стягнути зОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1уродженки м. Кривий Ріг Дніпропетровської області, ідентифікаційний номерНОМЕР_1 - 510 гривен 60 копійок заборгованості за послуги з теплопостачання та 30 гривен в рахунок відшкодування витрат на інформаційно технічне забезпечення розгляду справи на користь дочірнього підприємства обласного комунального підприємства "Дніпротеплоенерго" - П'ятихаткитеплоенерго" на розрахунковий рахунок ТРЦ ОКП « Дніпротеплоенерго» 26003050291030 в КБ « Приватбанк» м. Дніпропетровськ МФО 305299, код ЄДРПОУ 32688532 та 51 гривню державного мита на користь держави.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява та апеляційна скарга подаються до апеляційного суду Дніпропетровської області через П"ятихатський районний суд Дніпропетровської області.

Джерело: ЄДРСР 4063768
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку