open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
№2-1501 2007 рік

№2-1501 2007 рік

РІШЕННЯ

Іменем України

8 листопада 2007 року м. Зміїв

Зміївський районний суд Харківської області в складі:

головуючого судді Хорунжого І.Д. при секретарі Дятловій А. О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю " Котельні лікарняного комплексу" в особі філії " Зміївський котельний комплекс" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за користування тепловою енергією,

встановив:

29 серпня 2007 року до суду звернулось товариство з обмеженою відповідальністю " Котельні лікарняного комплексу" в особі філії " Зміївський котельний комплекс" з позовною заявою про стягнення заборгованості за теплову енергію в розмірі 1347 грн.05 коп. з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3

У позовній заяві вказано, що відповідачі проживають у квартирі розташованій вАДРЕСА_1, між ТОВ " Котельні лікарняного комплексу" в особі філії " Зміївський котельний комплекс" та споживачем теплової енергії ОСОБА_1 був укладений договір про надання теплової енергії, відповідно до п.7 вищевказаного договору, споживач зобов'язаний був до 10 числа наступного за розрахунковим місяцем проводити оплату за використану теплову енергію, що поставляється філією " Зміївський котельний комплекс" у повному обсязі її споживання.

Відповідачі ухиляються від виконання обов'язків зазначеного договору, в зв'язку з чим виникла заборгованість за період з 01.01.2005 по 01.08.2007 року у розмірі 1347, 05 грн., яку позивач просить стягнути солідарно з відповідачів.

Представник позивача Пашкова Є.В. у судовому засіданні наполягала на задоволенні позовних вимог, просила стягнути заборгованість за теплову енергію, витрати по сплаті судового збору та на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи.

Відповідачі ОСОБА_1, ОСОБА_2 проти позову заперечували, вважаючи, що за вказаний період в позовній заяві ними сплачена сума за опалювальний період.

ОСОБА_3 в своїй заяві просила суд справу розглядати в її відсутність, в зв»язку з погіршенням стану здоров»я.

Ознайомившись з матеріалами справи, вислухавши сторони, дослідивши надані докази, суд приходить до наступного висновку:

Судом встановлені такі факти та відповідні їм правовідносини: Судом встановлено, що позивачем по справі відповідачам які мешкають в АДРЕСА_1надавались послуги по постачанню теплової енергії.

2

Згідно договору від 8 червня 2005 року вбачається, що зазначений договір укладений між ТОВ " Котельні лікарняного комплексу" в особі Зміївської філії " Зміївський котельний комплекс" та ОСОБА_1 Відповідно до п.7 цього договору, ОСОБА_1 зобов'язаний до 10 числа наступного за розрахунковим місяцем сплачувати за використану теплову енергію. (а.с.8 ).

Згідно рішення XX сесії 1 скликання Зміївської міської ради від 19 січня 2005 року встановлений тариф за 1 метр квадратний опалювальної площі сплачується 1,41 грн. протягом року за всі місяці, а не за опалювальний період ( а. с.35-36).

Відповідно до рішення 5 сесії скликання Зміївської міської ради Харківської області від 26 жовтня 2006 року і калькуляції на 2007 рік відповідний тариф встановлено 2 грн.29 коп.( а. с. 37,41)

Вказані рішення не оскаржені, ніким не відмінені, і не змінені.

Виходячи з викладеного суд дійшов висновку, що ствердження відповідачів ОСОБА_1 та ОСОБА_2, що по вказаних тарифах вони повинні сплачувати платежі тільки за опалювальний період, а не весь рік, не обґрунтовані

З розрахунку заборгованості за користування тепловою енергією вбачається, що жиле приміщення, яке розташоване за адресою: АДРЕСА_1забезпечувалось постачанням теплової енергії. Своєчасно плату за користування тепловою енергією відповідачі не вносили. Станом на 1 серпня 2007 року виникла заборгованість за користування тепловою енергією в розмірі 1347,05 грн. (а.с.4).

Ствердження відповідачів про те, що теплопостачання не відповідає температурному режиму відповідними документами не підтверджено.

Відповідно до ст. 67 ЖК України плата за комунальні послуги ( водопостачання, газ, електрика, теплова енергія та інші послуги) беруться крім квартирної плати за затвердженими у встановленими порядку тарифами.

Відповідно до ст.88 ЦПК України, відповідачів на користь ТОВ " Котельні лікарняного комплексу" належить стягнути в рівних частинах судовий збір в розмірі 51 грн. та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Виходячи з викладеного, суд дійшов висновку, що відповідачі, які є користувачами послуг з надання теплової енергії шляхом відкриття особового рахунку та укладення відповідного договору, не виконували належним чином зобов'язання по своєчасній оплаті за користування тепловою енергією, тому позов про стягнення з них заборгованості є обгрунтованим і підлягає задоволенню в повному обсязі.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10,11, 209,212,214-215, ЦПК України, ст.ст. 162 ЖК України, ст. 543 ЦК України суд

вирішив:

Позовні вимоги товариства з обмеженою відповідальністю " Котельні лікарняного комплексу" в особі філії " Зміївський котельний комплекс" до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, про стягнення заборгованості за користування тепловою енергією задовольнити.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1 , ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь товариства з обмеженою відповідальністю " Котельні лікарняного комплексу" в особі філії "

3

Зміївський котельний комплекс р/р 26008301837 в АКБ " Меркурій" МФО 351663 м. Харків, 1347 ( одну тисячу триста сорок сім ) грн. 05 коп. заборгованості за спожиту теплову енергію станом на 1 серпня 2007 року.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 по 10 (десять) грн. . з кожного витрат на інформаційно - технічне забезпечення розгляду справи на користь позивача.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 з кожного по 17 ( сімнадцять) судового збору в дохід держави.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10 - ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Джерело: ЄДРСР 4063662
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку