open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-п-4299/07

Справа №2-п-4299/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 жовтня 2007 року місто Житомир

Богунський районний суд міста Житомира в складі:

головуючого - судді Слюсарчук Н.Ф.

з участю секретаря с/з Хоцької Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Житомирі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

ВСТАНОВИВ:

Сторони перебувають в шлюбі з 28.07.2004 року. Від шлюбу мають неповнолітню дитину - сина: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюб у сторін перший.

Позивач 31.07.2007 року звернувся до суду з позовом про розірвання шлюбу з тих підстав, що спільне життя з відповідачем не склалося, одруження виявилось невдалим, сторони не підтримують шлюбних стосунків та не ведуть спільного господарства, шлюб існує лише формально. Позивач вважає подальше збереження сім'ї неможливим та недоцільним.

В судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав в повному обсязі з підстав, зазначених в позовній заяві, просив шлюб розірвати, неповнолітню дитину залишити на подальше проживання з відповідачем, витрати, пов'язані з отриманням свідоцтва про розірвання шлюбу, покласти на нього.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнала в повному обсязі, проти задоволення позову та розірвання шлюбу не заперечувала, просила дитину залишити на подальше проживання з нею, витрати по справі покласти на позивача.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення, оскільки в судовому засіданні було встановлено, що сторони шлюбних стосунків не підтримують, спільного господарства не ведуть, кожен живе своїм особистим життям, шлюб існує лише формально. Позивач на примирення не погоджується. В зв'язку з цим суд не знаходить підстав для надання сторонам строку для примирення.

За таких обставин, суд приходить до висновку, що сім'я розпалася остаточно і її збереження є неможливим та недоцільним для сторін.

Враховуючи інтереси неповнолітньої дитини, суд вирішив залишити її на подальше проживання при матері.

Витрати по отриманню свідоцтва про розірвання шлюбу суд покладає на позивача в розмірі 15 (п'ятнадцять) грн.

Керуючись ст.ст.110, 112 СК України, ст.ст. 10,11,60, 212-215 ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Розірвати шлюб між громадянином України ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 та громадянкою України ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, який зареєстровано Житомирським міськвідділом РАЦСу 28.07.2004 року, актовий запис НОМЕР_1.

Неповнолітню дитину - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, залишити на подальше проживання при матері. Витрати, пов'язані з отриманням в органах РАЦСу свідоцтва про розірвання шлюбу в розмірі 15 (п'ятнадцять) грн. покласти на позивача. Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рі шення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Джерело: ЄДРСР 4063387
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку