open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-п-2803/07

Справа №2-п-2803/07

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

18 жовтня 2007 року м. Житомир

Богунський районний суд м. Житомира в складі:

головуючого - судді Бучик А.Ю.

при секретарі Городнюк В.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Житомирі цивільну справу за позовом ОПТМ «Житомиртеплокомуненерго» до ОСОБА_1про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду 13.03.2007 року з даним позовом, в якому просить стягнути з відповідача заборгованість по опаленню та гарячому водопостачанню в сумі 919.93 грн. на користь ОПТМ «Житомиртеплокомуненерго», яка утворилась за період з 01.12.2003 року по 01.12.2006 року, вказавши, що відповідач мешкає в квартирі АДРЕСА_1.

В суді представник позивача підтримала позовні вимоги повністю з тих же підстав.

В судове засідання відповідач не з»явився, про день та час слухання справи був повідомлений належним чином, а тому суд вважає за можливе вирішити спір без участі відповідача на підставі наявних у справі даних .

Заслухавши пояснення представника позивача та дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку визнати позов таким, що підлягає задоволенню.

Згідно договору оренди між Житомирською міською радою та ОПТМ «Житомиртеплокомуненерго» від 11.05.1993 року позивач виробляє та постачає населенню м.Житомира теплову енергію та здійснює гаряче водопостачання.

Судом встановлено, що відповідач користується послугами позивача, від отримання послуг не відмовлявся. Сума заборгованості, яка утворилась за період з 01.12.2003 року по 01.12.2006 року складає 919.93 грн.

Викладене підтверджується витягом з особового рахунку про нараховані та сплачені кошти за послугами по опаленню та гарячому водопостачанню та іншими матеріалами даної справи.

Таким чином , між сторонами існують зобов»язальні правовідносини, які зі свого боку відповідач виконує неналежним чином.

Суд стягує з відповідача державне мито в сумі 51 гривню на користь держави та 30 грн. за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи на користь позивача.

Керуючись ст.526 ЦК України, ст.11,15,60,130,212-215 ЦПК України, та Законом України «Про житлово-комунальні послуги», суд, -

ВИРІШИВ:

Позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_1на користь ОПТМ «Житомиртеплокомуненерго» заборгованість по опаленню та гарячому водопостачанню яка за період з 01.12.2003 року по 01.12.2006 року складає 919.93 грн. та ЗО грн. за інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

Стягнути з ОСОБА_1судовий збір в розмірі 51 грн. на користь держави.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Житомирської області через Богунський районний суд м. Житомира шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом 10 днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання копії рішення.

Джерело: ЄДРСР 4063335
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку