open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 2-6345/2008 рік

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

1 жовтня 2008 року

Краматорський міський суд Донецької області

у складі: головуючого судді Груіцької Л.О.

при секретарі Хоронько М.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Краматорську цивільну справу за позовом КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради до ОСОБА_1ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання,

В С Т А Н О В И В :

25.07.2008 року позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідачів про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання в сумі 3537,88 грн., мотивуючи свої вимоги тим, що відповідачі проживають в квартиріАДРЕСА_1 В порушення умов договору наймання житлового приміщення відповідачі відмовлялися платити комунальні й інші послуги за діючими розцінками й тарифам, систематично допускали невнесення плати за опалення та гаряче водопостачання, чим порушили договірні зобов'язання, в результаті чого у відповідачів утворилася заборгованість у сумі 3537,88 грн. Просить стягнути солідарно з відповідачів на користь позивача суму заборгованості за опалення та гаряче водопостачання в розмірі 3537,88 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн., а також в доход місцевого бюджету судовий збір в сумі 51 грн.

Представник позивача в судове засідання не з'явився, надав суду заяву про слухання справи в його відсутність, позовні вимоги підтримує та просить задовольнити в повному обсязі, проти ухвалення заочного рішення не заперечує.

Відповідачі у судове засідання не з'явились, про час слухання справи повідомлені належним чином, повідомлень про причини неявки від них не надійшло, в зв'язку з чим згідно ст. 224 ЦПК України суд на підставі наявних у справі доказів вважає можливим ухвалити заочне рішення.

Дослідивши думку представника позивача, який не заперечував проти ухвалення заочного рішення, всебічно та об'єктивно вивчивши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає повному задоволенню.

Згідно ст. 67,68 ЖК України оплата за комунальні послуги (водопостачання, газ, теплову енергію та інші послуги) сплачується по затвердженим в установленому порядку тарифам. Наймач зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги в установлені строки.

Згідно ст.64 ЖК України члени сім'ї наймача несуть солідарну майнову відповідальність за несвоєчасну оплату комунальних послуг.

В порушення вимог п.18 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, відповідачі не вносять плату за опалення та гаряче водопостачання, у зв'язку з чим за період з 01.08.2005 року по 01.05.2008 року утворилася заборгованість у розмірі 3537,88 грн.

Вказана заборгованість і підлягає стягненню солідарно з відповідачів на користь позивача в повному обсязі.

Крім того, солідарно з відповідачів слід стягнути сплачені позивачем при подачі позову витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 30 грн., а також судовий збір в доход місцевого бюджету в розмірі 51 грн.

Керуючись ст.ст.10, 60, 88, 212-213,224, 226 ЦПК України, ст.ст. 64,67,68 ЖК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради до ОСОБА_1ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання, задовольнити в повному обсязі.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1ОСОБА_2 на користь КВП «Краматорська тепломережа» Краматорської міської ради (р/р НОМЕР_1 в Донецькій обласній філії АКБ УСБ, МФО 334011, код ЗКПО 00131133):

- заборгованість за опалення та гаряче водопостачання за період з 01.08.2005 року по 01.05.2008 року у розмірі 3537 (три тисячі п'ятсот тридцять сім) грн. 88 коп.;

- витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі 30 грн.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1ОСОБА_2 в доход місцевого бюджету судовий збір в сумі 51 грн.

Заочне рішення може бути переглянуто судом , що його ухвалив , за письмовою заявою відповідачів. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів від дня його проголошення; апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів (разом з заявою) до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська.

Суддя:

Рішення ухвалено в нарадчій кімнаті, надруковано в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4058135
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку