open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-10836, 2008 рік

Справа № 2-10836, 2008 рік

ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 грудня 2008 року Московський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого - судді Харченко А.М.

при секретарі - Гріднєвой Т.Л.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернулася до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, який був зареєстрований 14 березня 1992 року, про що є актовий запис за № 392 в у Дніпровському відділі ЗАГС м. Києва, посилаючись на те, що між ними відсутнє взаєморозуміння, що привело до втрати почуття кохання та поваги один до одного, шлюбно-сімейні відносини сторони не підтримують більше шести років, разом не проживають. Вважає, що сім'я розпалась остаточно та відновлена бути не може. Від спільного життя з відповідачем мають неповнолітню дитину ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, яка залишається проживати з позивачем.

В судовому засідання позивач підтримала свої позовні вимоги в повному обсязі, посилаючись на вищенаведене, та просила задовольнити позов.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про час і місце судового засідання повідомлявся належним чином, причину неявки суду не повідомив.

Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Матеріалами справи встановлено, що сторони знаходяться в зареєстрованому шлюбі з 14 березня 1992 року, про що є актовий запис за № 392 у Дніпровському відділі ЗАГС м. Києва. Між сторонами відсутнє взаєморозуміння, що привело до втрати почуття кохання та поваги один до одного, шлюбно-сімейні відносини сторони не підтримують, разом не проживають. Неповнолітня дитина сторін ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, залишається проживати з позивачем. Суд вважає, що подальше збереження шлюбу суперечить інтересам позивача та дитини.

Витрати, пов'язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАГС, належить покласти на позивача.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 10, 11, 209, 212, 224-226 ЦПК України, ст. ст. 110, 112 СК України, суд -

В И Р І Ш И В :

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2, зареєстрований 14 березня 1992 року у Дніпровському відділі ЗАГС м. Києва, актовий запис № 392 - розірвати.

За реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути державне мито в дохід держави з ОСОБА_1. 10 (десять) грн., ОСОБА_2. від витрат по сплаті державного мита звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційний суд Харківської області через Московський районний суд м. Харкова шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про оскарження рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Суддя Харченко А.М.

Джерело: ЄДРСР 4057106
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку