open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа 4-706 /2007 року

Постанова

Іменем України

02 листопада 2007 року м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області у складі:

головуючої- судці Коновалове!' Н.І.

секретаря: Сурмачевського А.Ю.

3 участю прокурора: Павлюка Ф.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Івано-Франківську скаргу адвоката ОСОБА_1 на постанову заступника начальника відділу СУ УМВС України в області ОСОБА_2 від 23.10.2007 року про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ознаками злочину, передбаченого ст. 396 ч.1 КК України,-

встановив:

В Івано-Франківський міський суд надійшла скарга ОСОБА_1 на постанову заступника начальника відділу СУ УМВС України в області ОСОБА_2 від 23.10.2007 року про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ознаками злочину, передбаченого ст. 396 ч.1 КК України.

В судовому засіданні заявник доводи скарги підтримала з підстав, які в ній викладені. Просить скасувати постанову від 23.10.2007 року про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ознаками злочину, передбаченого ст. 396 ч.1 КК України, оскільки на час її винесення у слідчого не було приводів та підстав для порушення кримінальної справи. Просить відмовити в порушенні відносно ОСОБА_3 кримінальної справи по фактах, які викладені в постанові.

Прокурор скаргу заперечив. Вважає, що постанова про порушення кримінальної справи винесена відповідно до вимог закону, оскільки було достатньо даних, які вказували на наявність ознак злочину в діях ОСОБА_3 , необхідних для порушення кримінальної справи. Просить відмовити в задоволенні скарги.

Заслухавши заявника , прокурора, перевіривши письмові матеріали справи, суд вважає, що в задоволенні скарги слід відмовити, виходячи з наступного.

Відповідно до ст. 94 ч. 2 КПК України кримінальна справа може бути порушена в тих випадках, коли є достатні дані, які вказують на наявність ознак злочину.

Предметом судового розгляду в даному випадку є з"ясування того, чи були на час порушення кримінальної справи приводи і підстави для цього, тобто чи виконані вимоги ст. 94 КПК України, чи компетентна особа порушила справу, а також чи дотриманий визначений ст. 98 КПК України порядок порушення кримінальної справи.

З представлених суду матеріалів кримінальної справи, слідує, що на час порушення кримінальної справи в органів слідства було достатньо приводів та підстав для її порушення, справа порушена компетентною особою з дотриманням порядку , визначеного ст. 98 КПК України.

З врахуванням викладеного, суд вважає необхідним залишити скаргу без задоволення.

На підставі викладеного, керуючись, ст.ст. 4,22, 94-99, 236-7, 236-8 КПК України, суд,

постановив:

Скаргу ОСОБА_1 на постанову заступника начальника відділу СУ УМВС України в області ОСОБА_2 від 23.10.2007 року про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_3 за ознаками злочину, передбаченого ст. 396 ч.1 КК України залишити без задоволення.

На постанову може бути подана сторонами апеляція в Івано-Франківський апеляційний суд на протязі семи днів з дня її винесення.

Джерело: ЄДРСР 4056267
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку