open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа №2-4291/2008р

Справа №2-4291/2008р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 червня 2008 року Краматорський міський суд Донецької області у складі головуючого судді Груіцької Л.О., при секретарі Панасюк К.П., за участю представника позивача Радомського А.В., відповідачів ОСОБА_1 ОСОБА_2., розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом Комунального виробничого підприємства «Краматорська тепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання,

В С Т А Н О В И В:

12.05.2008 року КВП «Краматорська тепломережа» звернулася до суду з позовом до відповідачів про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання в сумі 3174,67грн.

Відповідачі у судовому засіданні позов визнали з урахуванням строку позовної давності. Утворення заборгованості пояснив тяжким матеріальним становищем.

У судовому засідання представник позивача показав, що КВП «Краматорська тепломережа» оказує послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для жилої квартири АДРЕСА_1, наймачем якої є ОСОБА_1Відповідач несвоєчасно вносить оплату за отримані послуги з опалення та гарячого водопостачання, чим порушує ст.64 ЖК України, та п.18 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення. В результаті у відповідачів утворилась заборгованість за період з серпня 2004 року по березень 2008 року в сумі 3174,67грн. Зазначену заборгованість просить стягнути з відповідачів, а також судові витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн.

Суд, вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню частково, тому що відповідач порушив вимоги ст. 68 ЖК України відповідно до якої наймач зобов'язаний вчасно вносити плату за комунальні послуги, а також вимоги п.18 Правил надання населенню послуг водо- теплопостачанню й водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів від 30.12.1997 року №1497.

У чинність ст.67 ЖК України, плата за комунальні послуги /водопостачання, газ, електричну, теплову енергію й ін. послуги стягується крім квартплати по затвердженим у встановленому порядку тарифам.

У судовому засіданні встановлено, що відповідачі є наймачами квартири АДРЕСА_1 /а.с.6/.

Позивач - КВП «Краматорська тепломережа» обслуговує житловий фонд.

Відповідно до руху по особовому рахунку і довідці про перерахунок заборгованості відповідачів за серпень 2004 року по березень 2008 року, оплата за послуги по опаленню та гарячому водопостачанню проводилася частково, загальна сума боргу за зазначений період склала 3174,67грн. /а.с.4-5/.

Згідно ст.257 ЦК України, позовні вимоги позивача, заявлені в судовому засіданні, підлягають задоволенню частково і з відповідачів на користь позивача варто стягнути заборгованість за період з квітня 2005р. по березень 2008р. у сумі 2715,46грн.

Також згідно ст.88 ЦПК України, з відповідачів на користь позивача необхідно стягнути витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн., та у доход держави необхідно стягнути судовий збір в сумі 51грн.

Керуючись ст.ст.3, 10, 88, 212, 213, 214, 217, 223 ЦПК України, ст.ст.67, 68 ЖК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Позовні вимоги Комунального виробничого підприємства «Краматорська тепломережа» до ОСОБА_1, ОСОБА_2про стягнення заборгованості за опалення та гарячого водопостачання - задовольнити частково.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2на користь КВП «Краматорська тепломережа» (р./р. НОМЕР_1 у Донецькій обласній філії АКБ УСБ, код ЗКПО 00131133, МФО 334011) заборгованість за опалення та гаряче водопостачання за період з квітня 2005 року по березень 2008 року в сумі 2715,46грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30грн.

Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2у доход держави судовий збір в сумі 51грн.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подане в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 10 днів із дня його оголошення. Апеляційна скарга на рішення може бути подана в Апеляційний суд Донецької області через Краматорський міський суд у термін 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку.

Суддя:

Рішення ухвалене і видрукуване в нарадчій кімнаті в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4054508
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку