open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-5337/08/10

Справа № 2-5337/08/10

РІШЕННЯ

/заочне/

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

08 грудня 2008 р. Київський районний суд м. Харкова у складі:

головуючого судді Плетньова В. В.

при секретарі Банах В. В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м Харкові цивільну справу за позовом Державного комунального підприємства каналізаційного господарства „Харківкомуночиствод” до ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за надані послуги водовідведення, -

ВСТАНОВИВ :

Позивач ДКП КГ „Харківкомуночиствод” 03 жовтня 2008 р. звернувся до суду з позовною заявою, у якій просить стягнути з відповідачів заборгованість за водовідведення, оскільки своєчасно за цю комунальну послугу відповідачі не сплачують, внаслідок чого виникла заборгованість.

В судове засідання представник позивача явилася, позовні вимоги підтримала в повному обсязі, пояснила, що відповідачі є споживачами послуг водовідведення шляхом відкриття абонентського рахунку № 43565. Станом на 31 серпня 2008 р. за відповідачами утворилася заборгованість у сумі 646 грн. 81 коп. Добровільно відповідачами заборгованість не погашена.

Відповідачі за викликом суду не явилися вдруге, про час та місце розгляду справи повідомлялися своєчасно.

Суд дослідивши матеріали справи у їх сукупності, вважає, що позов підлягає задоволенню з таких підстав:

Згідно зі ст. 1166 ЦПК України шкода, спричинена організації, відшкодовується винною особою у повному обсязі. У зв'язку з безоплатним користуванням відповідачами послугами водовідведення ДКП КГ „Харківкомуночиствод” була спричинена матеріальна шкода. Несплата відповідачами боргу призводить до погіршення стану комунальних мереж водовідведення, погіршує можливості щодо забезпечення екологічного добробуту міста і негативно впливає на впровадження природоохоронних заходів.

Відповідачі не повністю розрахувалися з позивачем за послуги водовідведення, добровільно заборгованість не погашають, а тому сума заборгованості має бути стягнута у судовому порядку.

Розрахунок заборгованості, доданий до справи, відповідає матеріалам справи.

Керуючись ст. ст. 213-215 ЦПК України, ст. ст. 11, 16, 509, 692, 1166 ЦК України, суд, -

ВИРІШИВ :

Позов Державного комунального підприємства каналізаційного господарства „Харківкомуночиствод” задовольнити.

Стягнути на його користь в дольовому порядку з ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3заборгованість за надані послуги водовідведення в розмірі 646 грн. 81 коп.

Стягнути в дольовому порядку з ОСОБА_1, ОСОБА_2 та ОСОБА_3 судовий збір в розмірі 51 грн. та витрати з інформаційно - технічного забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. на користь держави.

На рішення може бути подано апеляційну скаргу позивачем до Апеляційного суду Харківської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня проголошення рішення, та подачі протягом 20 днів після цього самої апеляційної скарги - через Київський районний суд м. Харкова.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, яку останній може подати до суду у строк 10 днів з дня отримання копії рішення.

СУДДЯ

Джерело: ЄДРСР 4052122
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку