open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 2-5354/2008

Справа № 2-5354/2008

З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

15 вересня 2008 року

Краматорський міський суд Донецької області

у складі: головуючого судді Ткачової С.М.

при секретарі Хоронько М.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Краматорську цивільну справу за позовом ОКП «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Краматорськміжрайтепломережа» до ОСОБА_1про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання, -

В С Т А Н О В И В :

18.06.2008 року позивач звернувся до суду з позовною заявою до відповідачки про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання в сумі 7359,47 грн., мотивуючи свої вимоги тим, що ОСОБА_2., яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1, являлась власником квартири АДРЕСА_1, де також зареєстрована її дочка ОСОБА_1. В порушення житлового законодавства відповідачка відмовлялася платити комунальні й інші послуги за діючими розцінками й тарифам, систематично допускала невнесення плати за опалення та гаряче водопостачання, чим порушила договірні зобов'язання, в результаті чого утворилася заборгованість у сумі 7359,47 грн. Просить стягнути з відповідачки на користь позивача суму заборгованості за опалення та гаряче водопостачання в розмірі 7359,47 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в розмірі 30 грн. та судовий збір в сумі 73,59 грн.

Представник позивача в судове засідання не з'явилась, надала суду заяву про слухання справи в її відсутність, позовні вимоги підтримує та просить задовольнити в повному обсязі, проти ухвалення заочного рішення не заперечує.

Відповідачка у судове засідання не з'явилась, про час слухання справи повідомлена належним чином, повідомлень про причини неявки від відповідачки не надійшло, в зв'язку з чим згідно ст. 224 ЦПК України суд на підставі наявних у справі доказів вважає можливим ухвалити заочне рішення.

Дослідивши думку представника позивача, яка не заперечувала проти ухвалення заочного рішення, всебічно та об'єктивно вивчивши зібрані в справі докази, суд вважає, що позов підлягає повному задоволенню.

Як вибачається з довідки ТОВ «Керуюча компанія «Коменерго-Краматорськ» ОСОБА_2., яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1, являлась власником квартири АДРЕСА_1, де також зареєстрована і проживає її дочка ОСОБА_1. - відповідачка по справі.

Згідно ст. 162 ЖК України, плата за використання житловим приміщенням в домі (квартирі), що перебуває у громадянина на праві приватної власності, встановлюється згодою сторін. Плата за комунальні послуги береться крім квартирної плати за затвердженими в установленому порядку тарифами. Час внесення квартирної плати й плати за комунальні послуги визначаються угодою сторін.

В порушення житлового законодавства та вимог п.18 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», відповідачі не вносять плату за опалення та гаряче водопостачання, у зв'язку з чим за період з 01.01.2003 року станом на 01.04.2008 року утворилася заборгованість у розмірі 7359,47 грн.

Вказана заборгованість і підлягає стягненню з відповідачки на користь позивача в повному обсязі.

Крім того, з відповідачки на користь позивача слід стягнути сплачені ним при подачі позову витрати на інформаційно-технічне забезпечення в розмірі 30 грн. та судовий збір в розмірі 73,59 грн.

Керуючись ст.ст.10,60,88,212-215,224,226 ЦПК України, ст.ст.156,162 ЖК України, суд,-

В И Р І Ш И В:

Позовні вимоги ОКП «Донецьктеплокомуненерго» в інтересах ВО «Краматорськміжрайтепломережа» до ОСОБА_1про стягнення заборгованості за опалення та гаряче водопостачання, задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_1на користь ВО «Краматорськміжрайтепломережа» ОКП «Донецьктеплокомуненерго» (р/р 2600730170 в Краматорському відділенні № 2865 ВАТ “Державний Ощадний банк України”, МФО 394222, код ЗКПО 05540936) заборгованість за опалення та гаряче водопостачання за період з 01.01.2003 року по 01.04.2008 року у розмірі 7359,47 грн., витрати на інформаційно - технічне забезпечення розгляду цивільної справи в розмірі 30 грн. та судовий збір в сумі 73,59 грн., а всього на загальну суму 7463 (сім тисяч чотириста шістдесят три) грн. 06 коп.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідачки. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів від дня його проголошення; апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів (разом з заявою) до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Краматорська.

Суддя:

Рішення ухвалено в нарадчій кімнаті, надруковано в єдиному екземплярі.

Суддя:

Джерело: ЄДРСР 4051723
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку