open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

03 вересня 2014 р.

Справа №607/9892/14-ц

Тернопільський міськрайонний суд в складі :

головуючого судді : Дзюбича В.Л.

з участю секретаря судового засідання Грабської Ю.І.

розглянувши подання Першого відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції про видачу дубліката виконавчого листа ,-

встановив:

Заявник Перший відділ державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції звернувся до суду із заявою про видачу дубліката виконавчого листа №5288 виданого 05.10.2009 р. Тернопільським міськрайонним судом про стягнення з ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на користь ВАТ «Банк Демарк» заборгованості на загальну суму 22930.26 грн., оскільки вказаний виконавчий лист було втрачено.

Представник Першого відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції та сторони по справі ОСОБА_2, ОСОБА_3, представник ВАТ «Банк Демарк» у судове засідання не з»явилися, з невідомої суду причини, хоча про день та час розгляду справи повідомлялися у встановленому законом порядку.

Відповідно до ч.2 ст.370 ЦПК України, заява про видачу дубліката розглядається в судовому засіданні з викликом сторін і заінтересованих осіб. Їхня неявка не є перешкодою для вирішення питання про видачу дубліката.

Рішенням Тернопільського міськрайоного суду від 20.08.2009 р., стягнуто солідарно із ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на користь ВАТ «Банк Демарк» заборгованість за кредитним договором в сумі 22930.26 грн.

25.11.2013 р. Першим відділом державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції винесено постанову про повернення виконавчого документа - виконавчого листа №2-5288 від 05.10.2009 р. виданого Тернопільським міськрайонним судом про стягнення з ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на користь ВАТ «Банк Демарк» заборгованості на загальну суму 22930.26 грн.

Відповідно до ч.1 ст.370 ЦПК України, замість втраченого оригіналу виконавчого листа суд, який видав виконавчий лист, має право за заявою стягувача або поданням державного виконавця видати його дублікат.

Суд, проаналізувавши та перевіривши матеріали справи, вважає за необхідне подання Першого відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції про видачу дубліката виконавчого листа задовольнити та видати дублікат виконавчого листа №2-5288 виданий 05.10.2009 р. Тернопільським міськрайонним судом, оскільки його оригінал втрачено, рішення не виконано і не втратило своєї законної сили.

Керуючись ст.370 ЦПК України, суд,-

ухвалив:

Подання Першого відділу державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції про видачу дубліката виконавчого листа - задовольнити.

Видати дублікат виконавчого листа по цивільній справі №2-5288 про стягнення солідарно з ОСОБА_2 та ОСОБА_3 на користь ВАТ «Банк Демарк» заборгованості на загальну суму 22930.26 грн.

Копію ухвали надіслати Першому відділі державної виконавчої служби Тернопільського міського управління юстиції ОСОБА_2, ОСОБА_3, ВАТ «Банк Демарк».

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Головуючий - суддя Дзюбич В.Л.

Джерело: ЄДРСР 40451690
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку