open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 1407/2-а-5609/11

УХВАЛА

іменем України

"18" червня 2014 р. Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області у складі:

головуючої - судді Висоцької Г.А.

при секретарі -Радєвій Н.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Вознесенську та Вознесенському районі Миколаївської області щодо виправлення допущеної у судовому рішенні описки по адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у м. Вознесенську Миколаївської області про зобов'язання здійснити перерахунок та виплату щомісячного підвищення до пенсії дітям війни,

В С Т А Н О В И В:

11.06.2014 року Управління Пенсійного фонду України в м. Вознесенську та Вознесенському районі Миколаївської області (далі УПФУ в м. Вознесенську та Вознесенському районі Миколаївській області) звернулося до суду з заявою про виправлення описки в постанові Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 20.06.2011 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у м. Вознесенську Миколаївської області про зобов'язання здійснити перерахунок та виплату щомісячного підвищення до пенсії дітям війни.

Представник заявника просив суд виправити в резолютивній частині постанови описку у прізвищі позивача вказано «ОСОБА_1», замість вірного «ОСОБА_1».

Позивач та представник відповідача належним чином повідомлені про час, місце розгляду питання про виправлення описки, в судове засідання не з"явилися, причини неявки суду не повідомили.

Згідно ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки. Неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Дослідивши заяву, адміністративну справу № 1407/2-А-5609/11, суд вважає, що описка в постанові суду підлягає виправленню.

Судом встановлено, що в постанові Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 20.06.2011 року було допущено описку, а саме в резолютивній частині рішення вказано прізвище позивача ««ОСОБА_1», замість вірного «ОСОБА_1».

Факт описки підтверджується дослідженими судом матеріалами справи, а саме паспортом та пенсійним посвідченням - в яких прізвище позивачки вказано ОСОБА_1 (а.с.4,7).

Тому враховуючи вищевикладене, суд вважає слід виправити описку в постанові Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 20.06.2011 року.

Керуючись ст.169 КАС України, суд-

У Х В А Л И В:

Виправити описку в постанові Вознесенського міськрайонного суду Миколаївської області від 20.06.2011 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України у м. Вознесенську Миколаївської області про зобов'язання здійснити перерахунок та виплату щомісячного підвищення до пенсії дітям війни, вказавши в постанові - прізвище позивачки «ОСОБА_1».

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів.

Суддя Висоцька Г.А.

Джерело: ЄДРСР 39378044
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку