open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem

Справа № 536/1045/14-к

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

0 3червня 2014 року Суддя Кременчуцького районного суду

Полтавської області Бондаренко О.В.,

при секретарі Коваль В.А.

з участю прокурора Степанець В.Ю.

представника Кременчуцького РП КВІ УДДУПВП в Полтавській області Чамара А.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні м. Кременчук подання Кременчуцького районного підрозділу кримінально - виконавчої інспекції УДПтС України в Полтавській області у відношенні ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки та мешканки АДРЕСА_1 , українки, громадянки України, засуджену 17.02.2014 року Кременчуцьким районним судом Полтавської області за ч 2 ст. 191, ст.366 КК України до 1 року 3 місяців обмеження волі , відповідно до ст. 75 КК України звільнену від відбування покарання з випробуванням на 1 рік з позбавленням права організації , підготовки та проведення виборів народних депутатів строк на 1 рік 3 місяці , про вирішення питання про скорочення наполовину не відбутої частини основного та додаткового покарання ,

в с т а н о в и в :

Кременчуцький РП КВІ УДПтС України в Полтавській області звернувся в суд з поданням для вирішення питання про скорочення наполовину не відбутої частини основного та додаткового покарання , призначеного вироком Кременчуцького районного суду Полтавської області від 17.02.2014 року відносно ОСОБА_4, посилаючись на те , що ОСОБА_4 на обліку в Кременчуцькій районній КВІ знаходиться з 24.03.2014 року .

За час перебування на обліку ОСОБА_4 зарекомендувала себе добре , працює в Піщанській центральній бібліотеці ,підпадає під дію Закону України « Про амністію у 2014 році» від 08.04.2014 року по ст. 6 .

Представник Кременчуцького РП КВІ УДДУПВП в Полтавській області Чамара А.В. подання про скорочення наполовину не відбутої частини основного та додаткового покарання , відносно ОСОБА_4 , призначеного вироком Кременчуцького районного суду Полтавської області від 17.02.2014 року, підтримала повністю.

Засуджена ОСОБА_4 підтримала подання та прохала задовольнити .

Прокурор підтримав подання Кременчуцького РП КВІ УДДУПВП про скорочення наполовину не відбутої частини призначеного основного та додаткового покарання відносно ОСОБА_4 в зв'язку з Законом України « Про амністію в 2014 році « .

Дослідивши матеріали подання , особової справи у відношенні ОСОБА_4, суд вважає, що подання підлягає до задоволення.

Керуючись ст. 85,86 КК України, ст.6 Закону України « Про амністію в 2014 році « , суд -

У Х В А Л И В :

Подання Кременчуцького районного підрозділу кримінально - виконавчої інспекції УДПтС України в Полтавській області у відношенні ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки та мешканки АДРЕСА_1 , українки, громадянки

України , засудженої 17.02.2014 року Кременчуцьким районним судом Полтавської області за ч 2 ст. 191, ст.366 КК України до 1 року 3 місяців обмеження волі , на підставі ст. 75 КК України звільнену від відбування покарання з випробуванням на 1 рік з позбавленням права організації , підготовки і проведення виборів народних депутатів строком на 1 рік 3 місяці - про вирішення питання про скорочення наполовину не відбутої частини основного та додаткового покарання - задовольнити .

Скоротити наполовину не відбуту частину основного та додаткового покарання ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , призначеного за вироком від 17.02.2014 року Кременчуцького районного суду Полтавської області за ч 2 ст. 191, ст.366 КК України до 1 року 3 місяців обмеження волі , на підставі ст. 75 КК України звільненого від відбування покарання з випробуванням на 1 рік з позбавленням права організації , підготовки і проведення виборів народних депутатів строком на 1 рік 3 місяці.

На ухвалу протягом 7 днів з дня її проголошення може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Полтавської області через Кременчуцький районний суд Полтавської області .

Суддя О. В. Бондаренко

Джерело: ЄДРСР 39025278
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку