open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа 659/214/14-ц

Номер провадження 2-о/659/14/14

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"03" квітня 2014 р. Нижньосірогозький районний суд Херсонської області у складі головуючого - судді Цесельської О.С., при секретарі Голтаєву І.М., розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Нижні Сірогози цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, заінтересована особа - реєстраційна служба Нижньосірогозького РУЮ в Херсонській області,

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернулася до суду з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, а саме Державного акту про право власності на земельну ділянку, в якому її ім"я зазначено помилково як "ОСОБА_1", а відповідно даних паспорта - "ОСОБА_1". Іншим шляхом виправити помилку неможливо. Встановлення зазначеного факту необхідно для реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно права власності заявниці на належну їй земельну ділянку на підставі вказаного Державного акту на землю.

В судовому засіданні представник- заявника вимоги підтримала по мотивам, викладеним у заяві, прохаючи встановити факт належності їй Державного акту на право приватної власності на землю, щоб належним чином зареєструвати в реєстраційній службі право приватної власності на земельну ділянку. Іншим шляхом встановити зазначений юридичний факт неможливо.

Представник заінтересованої особи в судовому засіданні не заперечував проти вимог заявниці.

Вислухавши пояснення заявника, представника заінтересованої особи, дослідивши письмові докази, суд приходить до слідуючого :

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 256 ЦПК України, суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце та час народження цієї особи, вказаних в документі не співпадають з прізвищем, ім'ям та по батькові, місцем, часом народження цієї особи, вказаних у свідоцтві про народження або в паспорті.

Відповідно до паспорта громадянина України, заявник - ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1. (а.с.5). Державний акт на право власності на земельну ділянку площею 9,32 га на території Нижньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області (серія ІI-ХС № 034118), виданий 28 лютого 2003 року на ім'я ОСОБА_1 (а.с.6). Відповідно довідки Нижньоторгаївської сільської ради, у вищезазначеному Державному акті на право власності на земельну ділянку на ім"я ОСОБА_1 є розбіжність, яка є технічною помилкою. Земельний податок за вказану земельну ділянку сплачує ОСОБА_1 (а.с.7).

За таких обставин, оскільки факт належності вищезгаданого правовстановлюючого документу заявнику підтверджується наявними у справі письмовими доказами, а доказів, що свідчили би про протилежне у суду немає і, з врахуванням того, що даний факт має для заявника юридичне значення, оскільки необхідний для належного оформлення права власності на земельну ділянку та встановити його іншим шляхом, ніж судовим неможливо, в зв'язку з зміною процедури посвідчення права власності на землю, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення заяви.

Керуючись ст. ст. 235, 256, 259 ЦПК України, суд

В И Р І Ш И В :

Заяву задовольнити.

Встановити, що правовстановлюючий документ: Державний акт на право приватної власності на землю площею 9,32 га на території Нижньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області (серія ІI-ХС № 034118), виданий 28 лютого 2003 року на ім'я ОСОБА_1, належить ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення.

Суддя Цесельська О. С.

Джерело: ЄДРСР 38305128
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку