open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 185/1319/14-ц

Провадження № 2/185/1013/14

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

19 березня 2014 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді - Головіна В.О., при секретарі - Михайловій Н.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Павлограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернулася до суду з позовом в якому просила суд визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування житловим приміщенням квартирою АДРЕСА_1, стягнути з відповідача судові витрати по справі.

В обґрунтування заявленого позову позивачка зазначила, що вона разом зі своєю родиною користується квартирою АДРЕСА_1, на підставі договору найму жилого приміщення. До складу її родини входили: ОСОБА_2, 1961 року народження - чоловік, ОСОБА_3, 1989 року народження - донька, ОСОБА_4, 1990 року народження - син та ОСОБА_5, 1992 року народження - донька. 03 листопада 2005 року вона розірвала шлюб зі своїм чоловіком ОСОБА_2, який не проживає в квартирі з січня 2011 року. Так як у неї багатодітна родина вона не взмозі витрачати зайві гроші на сплату комунальних послуг за людину, яка навіть не проживає з ними та не компенсує ці витрати, а так як комунальні послуги нараховуються від кількості зареєстрованих осіб, тому реєстрація відповідача за адресою: АДРЕСА_1, впливає на її майновий стан. В зв"язку з чим, вона вимушена звернутися до суду за захистом своїх прав.

Відповідач в судове засідання не з'явився, був належним чином повідомленим про час, дату та місце розгляду справи, в тому числі і через засоби масової інформації. Про причину неявки суд не повідомив.

Враховуючи вищезазначене, в порядку ч. 2 ст. 77 ЦПК України, суд визнає, що відповідач не з'явився до суду без поважних причин.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 224 ЦПК України, суд вважає можливим ухвалити заочне рішення по справі.

Дослідивши матеріали справи в їх сукупності, суд доходить висновку, що заявлені позовні вимоги підлягають задоволенню на таких підставах.

Судом встановлено, що квартирою АДРЕСА_1 позивач разом з членами своєї родини користується на підставі договору найму від 07 серпня 1989 року (а.с. 5-6).

Відповідно до акту, складеного комісією в складі голови правління ОСББ "Кільцева,3" Цимбала А.М. та членів комісії, які є мешканцями під'їзду АДРЕСА_1: ОСОБА_7 кв. № 19, ОСОБА_8 кв. № 22 та ОСОБА_9 кв. № 17, ОСОБА_2 не проживає в АДРЕСА_1 з січня 2011 року (а.с. 18).

Відповідно до ст. 71 ЖК України, при тимчасовій відсутності наймача або члена його родини за ним зберігається житлове приміщення протягом шести місяців.

Приймаючи рішення по суті суд враховує, що відповідач не проживає в АДРЕСА_1, з січня 2011 року, інтересу до житла він не виявляє, комунальні платежі не сплачує, особистих речей в квартирі немає.

Таким чином, суд вважає, що позовні вимоги щодо визнання відповідача таким, що втратив право користування житлом підлягають задоволенню.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 88 ЦПК України стороні, на користь якої ухвалено рішення, суд присуджує з другої сторони понесені нею і документально підтверджені судові витрати, тому з відповідача на користь позивача необхідно стягнути судовий збір, сплачений останім при подачі позову до суду.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 212, 224-226 ЦПК України, суд -

В И Р І Ш И В:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2, про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням - задовольнити повністю.

Визнати ОСОБА_2 1961 року народження, таким, що втратив право користування житловим приміщенням - квартирою АДРЕСА_1.

Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 витрати по сплаті судового збору в сумі 243 (двісті сорок три) гривні 60 копійок.

Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але небули присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення. Апеляційна скарга подається Апеляційному суду Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області.

Суддя:

В. О. Головін

Джерело: ЄДРСР 37766321
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку