open Про систему
 • Друкувати
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Справа № 620/1243/13-п

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

24.12.2013 р. суддя Зачепилівського районного суду Харківської області ЯЦЕНКО Є.І., розглянувши матеріали, які надійшли із Зачепилівського РВ ГУВМСУ в Харківській області, про притягнення до адміністративної відповідальності :

ОСОБА _1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, уродженки та мешканки АДРЕСА_1, перебуваючої в декретній відпустці,

ч. 1 за ст. 184 КУпАП, - в с т а н о в и в :

Зачепилівським РВ ГУМВС України в Харківській області подано до суду 24 грудня 2013 р. матеріли відносно гр. ОСОБА_1 про скоєння нею адміністративного правопорушення, яке за ч.1 ст. 184 КУпАП кваліфікується як невиконання батьками обов"язків щодо виховання дітей.

Протоколом серії ХА № 781285 від 19.12.2013 р. складеним о/у КМСД Зачепилівського РВ ГУМВС України в Харківській області ОСОБА_2 встановлено, що гр. ОСОБА_1 за своїм місцем проживання в АДРЕСА_1 14.12.2013 року неналежно виконала батьківські обов»язки по вихованню дитини, в результаті чого її малолітня донька ОСОБА_3 отримала розсічення лівої надбрівної дуги.

Дослідивши надані матеріали, вислухавши в судовому засіданні правопорушника ОСОБА_1, яка не заперечує факту неналежного виконання нею батьківських обов"язків щодо виховання дитини, приходжу до висновку, що адміністративний матеріал відносно гр. ОСОБА_1 знаходить своє підтвердження як в матеріалах справи так і в судовому засіданні, його дії правильно кваліфіковані працівниками Зачепилівського РВ ГУМВС України в Харківській області за ч.1 ст.184 КУпАП і підлягають розгляду судом.

Обтяжуючих та пом"якшуючих обставин судом не встановлено.

З урахуванням вищевикладеного та особи правопорушника підстав для звільнення від адміністративної відповідальності суд не вбачає.

Під час вирішення питання про призначення міри покарання відносно ОСОБА_1 за вчинення нею вказаного адміністративного правопорушення, суд з урахуванням фактичних обставин справи та майнового стану правопорушника, приходить до висновку, що до неї можливе застосування покарання у вигляді попередження, яке буде повним та достатнім для попередження нових правопорушень з її боку.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом. Відповідно до п.5 ч.2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується судовий збір у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 34,41 грн.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 34, 40-1, ч.1 ст. 184 КУпАП, суддя, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП і призначити їй покарання за ч.1 ст. 184 КУпАП у вигляді попередження.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 34,41 грн., які перерахувати до Державного бюджету України: одержувач - УДК в Зачепилівському районі, банк одержувача - ГУДКУ в Харківській області, ЄДРПОУ 35579026, рахунок 31212206700216, код платежу 23030001.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі скарги в 10-денний строк з дня проголошення постанови.

Суддя Є.І. Яценко

Джерело: ЄДРСР 37590054
Друкувати PDF DOCX
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOCX
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати

Навчальні відео: Як користуватись системою

скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку