open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
Чортківський районний суд Тернопільської області

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 жовтня 2013 року Справа № 1916/2757/2012

Номер провадження1-в/608/93/2013

Чортківський районний суд Тернопільської області в складі: головуючого суду судді Парфенюка В. І.

з участю секретаря Южди Л. С.

прокурора Маржана Р. В.,

розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Чорткові клопотання Чортківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції про звільнення від відбування покарання ОСОБА_1, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА _1 засуджений вироком Чортківського районного суду Тернопільської області від 17 жовтня 2012 року за ст. 15 - ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України до покарання у вигляді двох років обмеження волі. Відповідно до вимог ст. 75 Кримінального кодексу України засудженого ОСОБА_1 звільнено від відбування призначеного покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік.

Згідно ст. 76 Кримінального кодексу України вироком суду на засудженого ОСОБА_1 покладено обов'язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органів кримінально-виконавчої інспекції та повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання або роботи.

В зв'язку з закінченням терміну іспитового строку Чортківський міжрайонний відділ кримінально-виконавчої інспекції звернувся в суд з клопотанням про звільнення засудженого ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання у вигляді обмеження волі, посилаючись на те, що за час перебування на обліку засуджений зарекомендував себе з позитивної сторони, до кримінальної не притягувався, заохочень не мав. 30.03.2013 року він притягувався до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Представник Чортківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Захарків В. П. клопотання підтримує, просить його задовольнити.

Засуджений ОСОБА_1 заперечень щодо клопотання не має.

Вислухавши пояснення представника Чортківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Захарківа В. П., засудженого ОСОБА_1, думку прокурора про задоволення клопотання, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що клопотання є обґрунтованим і підлягає задоволенню з таких мотивів.

Відповідно до вимог ч. 1 ст. 78 Кримінального кодексу України після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

Судом встановлено, що іспитовий строк, який було визначено засудженому ОСОБА_1 вироком Чортківського районного суду від 17 жовтня 2012 року, закінчився. Засуджений під час іспитового строку виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, а тому є підстави для звільнення його від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі.

Враховуючи наведене, керуючись ст. 539 Кримінального процесуального кодексу України, суд, -

У Х В А Л И В:

Клопотання Чортківського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції задовольнити.

ОСОБА_1 звільнити від відбування покарання у вигляді обмеження волі за вироком Чортківського районного суду Тернопільської області від 17 жовтня 2012 року.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги апеляційному суду Тернопільської області через Чортківський районний суду протягом семи днів з часу її оголошення.

Суддя:

В. І. Парфенюка

Джерело: ЄДРСР 34596684
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку