open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
16/518/06     

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  

"25" грудня 2006 р.

11:25

Справа №  16/518/06

                                                  

м. Миколаїв

     За позовом: Управління Пенсійного Фонду України в Жовтневому районі Миколаївської області, 54050, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 61

До відповідача: сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Южний”, 57260, вул. Котлярова,31, с. Котляреве, Жовтневого району Миколаївської області

про: стягнення 4325,25 грн.


Суддя В.Д. Фролов


П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від позивача: Лєсєчко Н.Г. довіреність від 10.01.2006р.

Від відповідача: повноважний представник не з’явився.

В засіданні приймає участь:


Управління Пенсійного Фонду України в Жовтневому районі Миколаївської області звернулось до господарського суду з позовною вимогою про стягнення з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Южний” 4325,25 грн. заборгованості із сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

Про час і місце проведення судових засідань сторони повідомлялися у встановленому порядку –шляхом надсилання на їхні адреси ухвал господарського суду.

Представник відповідача, належним чином повідомленого про дату, час і місце судового розгляду, повторно у судове засідання не з’явився. Відзив на позовну заяву до суду не надав, позов не оспорив. При таких обставинах, суд вважає можливим розглянути справу за наявними матеріалами за його відсутністю.

Розглянувши представлені докази, заслухавши представника позивача -  суд встановив:

Відповідно до ЗУ  "Про загальнообов’язкове державне пенсійне  страхування" відповідач є платником внесків загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування.

Згідно з п.6 ч.2 ст.17 вказаного закону, відповідач, як страхувальник зобов’язаний нараховувати, обчислювати та сплачувати в установлені строки та в повному обсязі страхові внески загальнообов’язкове  державне пенсійне страхування.

Згідно ст. 20 ЗУ „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, п.п.5.1.6 Інструкції “Про порядок обчислення і сплати страхувальниками, та застрахованими особами внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до ПФУ” остаточний розрахунок за базовий звітний період здійснюється платником страхових внесків не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення цього періоду незалежно від виплати заробітної плати, на суму яких нараховуються внески.

Відповідно ч. 2 ст. 106 ЗУ „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” встановлено, що суми страхових внесків своєчасно не нараховані або не сплачені страхувальниками у визначені Законом строки, у тому числі обчисленні територіальними органами Пенсійного Фонду, вважаються простроченою заборгованістю із сплати страхових внесків і стягуються з нарахуванням пені та застосуванням штрафних санкцій.

Відповідач має заборгованість зі сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування у сумі 4325,25 грн., що підтверджується розрахунком суми страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування за вересень 2006р.

Згідно з ч. 3 ст. 106 ЗУ „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, територіальні органи ПФУ за формою і у строки, визначені правлінням ПФУ, надсилають страхувальникам, які мають недоїмку, вимогу про її сплату. У разі, якщо страхувальник, якій одержав вимогу про сплату недоїмки і протягом 10–ти робочих днів після її отримання не сплатив зазначену у вимозі суму недоїмки разом із застосованою до нього фінансовою санкцією, включеної до вимоги, або не узгодив вимогу з відповідним органом ПФ, або не оскаржив вимогу у судовому порядку, а також у разі, якщо страхувальник узгодив вимогу, але не сплатив узгоджену недоїмку протягом 10–ти робочих днів після отримання узгодженої вимоги, орган ПФ має право звернутися до суду з позовом про стягнення недоїмки.

Відповідач у встановленому законом порядку вимоги про сплату боргу не оскаржував, що свідчить про визнання ним боргу.

          За таких обставин, позивні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 87, 94, 160, 162-163, 167, 252 Кодексу адміністративного судочинства, суд          


П О С Т А Н О В И В :


Позов задовольнити повністю.

Стягнути з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю „Южний” (57260, вул. Котлярова,31, с. Котляреве, Жовтневого району Миколаївської області, код ЄДРПОУ 00857670) на користь Управління Пенсійного Фонду України у Жовтневому районі Миколаївської області (54050, м. Миколаїв, вул. Янтарна, 61, код ЄДРПОУ 22440662) заборгованість у сумі 4325,25 грн.


           Постанова набирає законної сили у порядку, встановленому ст.254 Кодексу  адміністративного судочинства .


           У порядку і в строки, визначені ст.186 Кодексу адміністративного судочинства, на  постанову може бути  подана   апеляційна скарга .


Суддя

В.Д.Фролов

 

Джерело: ЄДРСР 335254
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку