open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/373/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "22" грудня 2006 р.

Справа № 14/373/06


Кредитори: Управління Пенсійного фонду України в Баштанському районі, м.Баштанка, вул.Ювілейна,84

Боржник: Фермерське господарство « Лотус» Кузьменка Сергія Івановича, с.Лоцкіне, Баштанського району

Державний реєстратор – Баштанська райдержадміністрація

Миколаївське обласне відділення з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156

Головне управління статистики в Миколаївській області


                                                                                Суддя – Цвєткова П.В.


ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора: Абакумов С.М. дов. № 5410/07 від 04.12.2006 р.

Від боржника:

В засіданні приймає участь:  

СУТЬ СПОРУ:   Про припинення справи про банкрутство Фермерське господарство                         « Лотус» Кузьменка Сергія Івановича, с. Лоцкіне, Баштанського району.

          За результатами проведення ліквідаційної процедури відповідно до ст. 32 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором подано до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс Фермерське господарство « Лотус» Кузьменка Сергія Івановича, с.Лоцкіне, Баштанського району, до якого додані матеріали ліквідаційної процедури.

          Розглянувши матеріали справи, господарський суд встановив:

          Ухвалою господарського суду від  11.10.2006 р. порушено справу про визнання Фермерське господарство « Лотус» Кузьменка Сергія Івановича, с.Лоцкіне, Баштанського району, банкрутом за ознаками ст.52 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

          Постановою господарського суду від 31 жовтня 2006 р. боржника визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру та визнані грошові вимоги Управління Пенсійного фонду України в Баштанському районі, м. Баштанка на суму 1526,37 грн.

          Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “ Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” і подав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс станом на 01.12.2006 р.

           В результаті проведення ліквідаційної процедури інших кредиторів не було виявлено.

          Визнані вимоги кредитора не можуть бути задоволені  з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

          Звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс станом на 1.12.2006 р. свідчить про відсутність у боржника основних та оборотних фондів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відновити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь – яке майно, що підтверджується довідкою БТІ від 21.11.2006 р. за № 281 про відсутність нерухомості  та довідкою ДАІ від 23.11.2006 р.  за № 9/17-1501 про відсутність транспортних засобів у боржника, довідкою Держтехнагляду по Баштанському району від 08.12.2006 р. за № 104/06-02  про відсутність у боржника сільськогосподарської техніки.

          За повідомленням ДПІ у Баштанському районі від 08.12.2006 р. розрахункові рахунки в установах банку у банкрута відсутні.

          Згідно довідки управління статистики в Баштанському районі  від  23.11.2006 р. боржник не надав звіти до статистики.

          Трудовий архів Баштанського району № 01-07/13 від 21.11.2006 р. повідомив , що документи боржника до архіву на збереження не надходили.

          В зв’язку з неможливістю знайти та знищити свідоцтво про державну реєстрацію, статут, печатку та штамп банкрута ліквідатором була опубліковано оголошення в газеті

« Позвоните» № 13559 від 20.11.2006 р. про визнання їх недійсними.

          За юридичною адресою банкрут не знаходиться і підприємницьку діяльність не здійснює.

          Витрати по державному миту неможливо віднести на банкрута із –за відсутності коштів.

Керуючись п.5 ст.32, п.6 ст.40 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд  


У Х В А Л И В:


          1) Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Фермерського господарства                          « Лотус» Кузьменка Сергія Івановича, с.Лоцкіне, Баштанського району  станом на 1.12.2006 р.

          2) Ліквідувати Фермерське господарство « Лотус» Кузьменка Сергія Івановича,                            с. Лоцкіне, Баштанського району , ідентифікаційний код 23040166.

          3) Провадження у справі припинити.

          4) Дану ухвалу для виконання направити органу реєстрації  - Баштанській райдержадміністрації - державному реєстратору , Головному управлінню  статистики в Миколаївській області  – для виключення боржника з ЄДРПОУ, кредиторам.

          5) Зобов’язати:

-  ліквідатора примірники ліквідаційного балансу надіслати - Баштанській райдержадміністрації і Головному управлінню  статистики в Миколаївській області.


 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335246
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку