open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/319/06

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "21" грудня 2006 р.

Справа № 14/319/06


Кредитори: 1) Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва, вул.Миколаївська,17,2) Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Миколаєва, вул.Гмирьова,1, 3)  Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Ленінському районі м.Миколаєва,вул.Чигирина,167, 4) Ленінський районний центр зайнятості, м. Миколаїв, вул.Шкільна,2а, 5) Виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, пр.Леніна,93, 6) Миколаївська філія АТ « Укрінбанк»,м. Миколаїв, пр.Леніна,135  

Боржник: Приватне підприємство « Тіглат»,м. Миколаїв, вул.Дніпровська,1

Ліквідатор: Фоменко В.М., пр. Жовтневий 1, каб.37

Державний реєстратор – Миколаївській міськвиконком

Миколаївське обласне відділення з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156

Головне управління статистики в Миколаївській області

Миколаївська ФАТ «Укрінбанк» м. Миколаїв

Філія АКБ « Райффайзенбанк Україна»


Суддя – П.В.Цвєткова


ПРЕДСТАВНИКИ:

Від кредитора: 2) Віляйкіна А.В., дов. № 140/10-000 від 02.03.2006 р., 3) Сало П.І., дов. № 3 від 03.01.2006 р., 6) Шибалова І.Г., дов № 012/24/2449

Від боржника:

В засіданні приймає участь:  ліквідатор Фоменко В.М .

СУТЬ СПОРУ:   Про припинення справи про банкрутство Приватного підприємства                         « Тіглат»,м. Миколаїв.

          За результатами проведення ліквідаційної процедури відповідно до ст. 32 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором подано до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс Приватного підприємства « Тіглат»,               м. Миколаїв, до якого додані матеріали ліквідаційної процедури.

          Розглянувши матеріали справи, заслухавши кредиторів, ліквідатора, господарський суд встановив:

          Ухвалою господарського суду від  18.09.2006 р. порушено справу про визнання Приватне підприємство « Тіглат»,м. Миколаїв банкрутом за ознаками ст.52 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

          Постановою господарського суду від 07.11.2006 р. боржника визнано банкрутом і відкрито ліквідаційну процедуру.

          Ліквідатор виконав вимоги передбачені розділом III “ Ліквідаційна процедура” Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” і подав до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс станом на 20.12.2006 р.

           В результаті проведення ліквідаційної процедури були виявлені та визнані грошові вимоги наступних кредиторів:

- Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва на суму 170 грн.

- Державна податкова інспекція у Ленінському районі м. Миколаєва на суму 472 грн. 31 коп.

- Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Ленінському районі м. Миколаєва на суму 1,68 грн.

- Ленінський районний центр зайнятості, м. Миколаїв на суму 4 грн. 30 коп.

- Виконавча дирекція Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 5 грн. 62 коп.

Миколаївська філія АТ « Укрінбанк»,м. Миколаїв на суму 12 446 грн. 10 коп.

          Визнані вимоги кредитора не можуть бути задоволені  з причин відсутності рухомого та нерухомого майна боржника. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

          Звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс станом на 20.12.2006 р. свідчить про відсутність у боржника основних та оборотних фондів для ведення господарської діяльності, своєчасного погашення грошових зобов’язань, відсутня можливість відновити платоспроможність, оскільки у банкрута відсутнє будь – яке майно, що підтверджується повідомленням БТІ за № 7387 від 23.11.06 р. про відсутність нерухомості та УМВС України в Миколаївській області за № 7306від 22.11.06 р. про відсутність транспортних засобів.

          За повідомленням Головного управління статистики  в Миколаївській області від 28.08.2006 р.  банкрут не  звітував до статистики в останній раз в 2005 р.

          Розрахункові рахунки банкрута в установах банків Миколаївська ФАТ «Укрінбанк»,                    м. Миколаїв, Філія АКБ « Райффайзенбанк Україна»  не закриті.

          Державний архів Миколаївської області повідомив 15.11.2006 р., що документи боржника до архіву на збереження не надходили.

          В зв’язку з неможливістю знайти та знищити свідоцтво про державну реєстрацію, статут, печатку та штамп банкрута ліквідатором була опубліковано оголошення в газеті                                      « Маклер» № 47 від 22.11.2006 р. про визнання їх недійсними. Копія оголошення для відома ліквідатором була надіслана до Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області.

          За юридичною адресою банкрут не знаходиться і підприємницьку діяльність не здійснює.

          Витрати по державному миту неможливо віднести на банкрута із –за відсутності коштів.

Керуючись п.5 ст.32, п.6 ст.40 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд  


У Х В А Л И В:


          1) Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Приватного підприємства                         « Тіглат»,  м. Миколаїв станом на 20.12.2006 р.

          2) Ліквідувати Приватне підприємство « Тіглат»,  м. Миколаїв ідентифікаційний код 32188727 .

          3) Провадження у справі припинити.

          4) Дану ухвалу для виконання направити органу реєстрації  - Миколаївському міськвиконкому - державному реєстратору , Головному управлінню  статистики в Миколаївській області  – для виключення боржника з ЄДРПОУ, кредиторам.

          5) Зобов’язати:

          - Установи банків  Миколаївська ФАТ «Укрінбанк», м. Миколаїв, Філія АКБ                              « Райффайзенбанк Україна» закрити р/рахунки банкрута код ЄДРПОУ 32188727. Докази закриття рахунків надати суду.

-  ліквідатора примірники ліквідаційного балансу надіслати - Миколаївському міськвиконкому і Головному управлінню  статистики в Миколаївській області. 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335217
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку