open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
14/183/05

    

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


УХВАЛА

про припинення провадження у справі

 "19" грудня 2006 р.

Справа № 14/183/05


Кредитори: 1) Відділення державного казначейства у Березанському районі, смт. Березанка, вул. Леніна, 56, 2) 3) Державна податкова інспекція у Березанському районі, смт. Березанка, вул.Леніна,80, 4) Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Центральному районі, м.Миколаїв,вул.Чигирина,3, 5) ВАТ ЕК “ Миколаївобленерго”, м. Миколаїв, вул.Громадянська,40, 6) СГТОВ “ Стаслаагросевіс”, м. Херсон, вул.Перекопська,164-а,                             7) Березанський районний центр зайнятості, смт.Березанка,вул.Леніна,52

Банкрут: Приватне сільськогосподарське підприємство “ Дружба”, с. Ташино, Березанського району.

Ліквідатор: Черепенко В.Г., м. Миколаїв, вул. Московська,54 а

Головне управління статистики в Миколаївській області

Державному реєстратору – Березанська  райдержадміністрації

Миколаївському  обласному відділенню з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156.

Березанське відділення Ощадбанку № 316111

МФ АТ « Укрінбанк»


Суддя - Цвєткова П.В.


ПРИСУТНІ:

Від кредитора(ів): 3) Кіпчарська Л.М. дов. № 54 від 05.06.06. р.4) Сало П.І. дов. № 3 від 03.01.2006 р.,5) Троян О.О. дов. № 023/06-820 від 20.11.2006 р.,

Від боржника:

В судовому засіданні приймає участь: ліквідатор Черепенко В.Г.

Суть справи:  про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу Приватного сільськогосподарського підприємства “ Дружба”, с. Ташино, Березанського району.

          Господарським судом Миколаївської області ухвалою від 16 червня 2005 р. порушено справу про банкрутство Приватного сільськогосподарського підприємства “ Дружба”,                               с. Ташино, Березанського району, за ознаками ст. 51 ЗУ” Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

       Постановою   від 5 липня 2005 р. господарський суд  визнав Приватне сільськогосподарське підприємство “ Дружба”, с. Ташино, Березанського району  банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру. Ліквідатором по справі було призначено Семенову Л.П.

Ліквідатором виконані вимоги ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника і визнання його банкрутом”. В газеті “Урядовий кур’єр» № 133 від 21.07.2005 р. було  надруковано оголошення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Ухвалою від 18.10.2005 р. затверджено реєстр вимог кредиторів на загальну суму 168 264,89 грн.

Ухвалою суду від 21.02.2006 р. були припиненні повноваження ліквідатора Семенової Л.П. по справі та ухвалою суду від 9.03.2006 р. ліквідатором по справі була призначена Черепенко В.Г.

           В ході ліквідаційної процедури ліквідатором були проведена інвентаризація майна, що підтверджується інвентаризаційним описом. Остаточна вартість майна банкрута складає                29 100 грн. Від реалізації майна банкрута ліквідатором було отримано 56 156 грн. 18 коп., з яких                  250 грн. була погашена І черга державне мито кредиторам, 17 441 грн. 36 коп. витрати, пов’язані з провадженням справи, 38 250 грн.  повністю погашена заборгованість по заробітній платі.

          Ліквідатором Черепенко В.Г. в ході ліквідаційної процедури були вжиті заходи по розшуку майна банкрута. Ліквідатором було виявлено майно банкрута - приміщення гуртожитку. Згідно експертної оцінки вартість майна складає 3 500 грн. Приміщення гуртожитку було реалізовано за 3 500 грн., що підтверджується договором купівлі-продажу від 08.12.2006 р. Одержані кошти спрямовані на оплату послуг ліквідатора та проведення експертної оцінки реалізованого майна. В звязку з відсутністю іншого майна заборгованість перед кредиторами ліквідатором не погашалася. Згідно з п.6 ст.31 ЗУ “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ці вимоги слід вважати погашеними.

          Згідно довідки Нечаянського МРЕВ ВДАІ УМВС України за банкрутом зареєстровано                5 транспортних засоби, які ввійшли до списку майна, яке є спільною власністю та були розпайовані але не переоформлені на нових власників.

          Об’єкти соціальної сфери ліквідатором були передані до сільської ради у комунальну власність, що підтверджується актами приймання - передачі.

           Розрахункові рахунки банкрута в установах банку не закриті.

          Ліквідатором документація боржника з особового складу за 1944-2003 р. р. передана на збереження до архівного відділу  Березанської  райдержадміністрації, що підтверджується  архівною довідкою від 13.12.2005 р. за № 102 та актами прийму-передачі.

          Печатки та штампи банкрута не знищені.

          Комітет кредиторів прийняв рішення від 08.12.2006 р. про затвердження звіту ліквідатора.

          За таких обставин звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс банкрута підлягають затвердженню.

Керуючись ст.ст.32,40 Закону України  “ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, - господарський суд


УХВАЛИВ:


          1) Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний  баланс Приватного сільськогосподарського підприємства “ Дружба”, с. Ташино, Березанського району.

станом на 01.12.2006 р.

          2) Ліквідувати Приватне сільськогосподарське підприємство “ Дружба”, с. Ташино, Березанського району код ЕДРПОУ  03765246.

          3) Провадження у справі припинити.

4)                    Зобов’язати ліквідатора :

-          примірники ліквідаційного балансу банкрута надіслати Головному управлінню статистики в Миколаївській області та Березанській райдержадміністрації.

-          Знищити печатку та штампи банкрута. Докази знищення надати суду в 5-ти денний строк.

          Зобов’язати установи банків:  Березанське відділення Ощадбанку № 316111,

МФ АТ « Укрінбанк» закрити розрахунковий рахунок банкрута Приватного сільськогосподарського підприємства « Дружба», код 03765246.

5)          Дану ухвалу для виконання направити органу реєстрації  - Головному управлінню статистики в Миколаївській області та Березанській райдержадміністрації   для виключення банкрута з ЕДРПОУ.

6)          Копію  ухвали надіслати кредиторам, банкруту, ліквідатору, Миколаївському  обласному відділенню з питань банкрутства, м. Миколаїв, 54001, а/с 156.
 

Суддя

П.В.Цвєткова


Джерело: ЄДРСР 335133
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку