open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
02-4/5-18А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

УХВАЛА

          

25.12.06                                                                                           Справа№ 02-4/5-18А

Суддя Господарського суду Львівської області Мартинюк В.Я.


    розглянувши матеріали позовної заяви Відкритого акціонерного товариства (надалі ВАТ) Сокальський „Агротехсервіс”


   до Державної податкової інспекції (надалі ДПІ) у Сокальському районі Львівської області


про визнання неправомірними дій


в с т а н о в и в :


   що 04.12.2006 року Господарським судом Львівської області отримано позовну заяву ВАТ Сокальський „Агротехсервіс” Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області  про визнання неправомірними дій.

          Ухвалою від 05.12.2006 року позовну заяву було залишено без руху та встановлено строк для усунення недоліків останньої до 20 грудня 2006 року, шляхом долучення до позовної заяви копій всіх документів, що приєднані до неї, відповідно до кількості відповідачів. Про це належним чином було повідомлено позивача, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення від 09.12.2006 року №1024711.

Станом на 25.12.2006 року позивач вимоги ухвали від 05.12.2006 року  не виконав.

Враховуючи наведене, відповідно до п.1ч.3ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовну заяву слід повернути   позивачу, оскільки останній не усунув недоліків останньої.

Керуючись ст.ст.106,108,165 Кодексу адміністративного судочинства                       України, суддя –

У Х В А Л И В:


1.   Повернути позовну заяву  та додані до неї документи на 111-ти аркушах        позивачеві.

2.   Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.

3   Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                                                                       Мартинюк В.Я.                     

Джерело: ЄДРСР 334907
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку