open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3343-28/385 А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


ПОСТАНОВА

          

21.12.06                                                                                           Справа№ 5/3343-28/385 А

12 год. 45 хв.          

За позовом: Державної податкової інспекції у Радехівському районі, м. Радехів Львівської області  

до відповідача: Центру естрадної творчості „Прем”єр”, м. Радехів Львівської області  

про  припинення юридичної особи

 Суддя   Морозюк А.Я.

Секретар судового засідання

Онишко І.Р.

                    м. Львів, вул. Личаківська,128,

     Зал судового засідання № 302.

Представники сторін

Від позивача: Грай Н.Р. –головний державний податковий інспектор

Від відповідача: не з"явився


          Суть спору: Державна податкова інспекція у Радехівському районі звернулася до господарського суду Львівської області з позовом про припинення юридичної особи Центру естрадної творчості „Прем”єр”.

          Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач систематично порушує п.2 ст.9 Закону України „Про систему оподаткування”, більше року не подає до ДПІ у Радехівському районі податкової звітності.          

          В судовому засіданні представник позивача позов підтримав і просив задоволити позовні вимоги з мотивів наведених в позовній заяві.  

          Відповідач уповноваженого представника в судове засідання не направив, будь-яких пояснень на вимогу суду не надав, позовні вимоги по суті не оспорив.

          Суд розглядає справу в порядку ст. 71 КАС України на основі наявних доказів.

          Відповідно до п.6 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства України від 06.07.2005 року № 2747-IV, справу розглянуто в порядку, встановленому цим Кодексом.

          Розглянувши подані документи і матеріали, заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши та оцінивши докази, які мають значення для справи, суд встановив наступне.

          Відповідач –Центр естрадної творчості „Прем”єр” зареєстрований Розпорядженням голови Радехівської  райдержадміністрації 29.01.1998 року за № 41.

          Відповідно до Акту № 182/15-0 від 13.09.2006 року складеного працівниками позивача, відповідач з 09 лютого 2003 року не подає до державних податкових органів податкову звітність та інші документи і відомості, пов”язані з обчисленням та сплатою податків і зборів (обов’язкових платежів), чим порушує вимоги підпункту 2) пункту 1 ст.9 Закону України  “Про систему оподаткування”.  

          При прийнятті постанови суд виходив з наступного.

          Частиною 1 ст.238 Господарського кодексу України передбачено, що за порушення встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності до суб'єктів господарювання можуть бути застосовані уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування адміністративно-господарські санкції, тобто заходи організаційно-правового або майнового характеру, спрямовані на припинення правопорушення суб'єкта господарювання та ліквідацію його наслідків.

          Відповідно до ст.247 Господарського кодексу України, у разі здійснення суб'єктом господарювання діяльності, що суперечить закону чи установчим документам, до нього може бути застосовано адміністративно-господарську санкцію у вигляді скасування державної реєстрації цього суб'єкта та його ліквідації.

          Згідно з ч.2 ст.38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, зокрема є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

          Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції документів податкової звітності згідно з законодавством.

          Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про обгрунтованість позовних вимог і вважає,  що позов підлягає задоволенню.

          Судові витрати у вигляді судового збору (3,40 грн.) покладаються на відповідача.

          Керуючись ст.9 Закону України “Про систему оподаткування”, ст.ст.59, 60, 238, 247 Господарського кодексу України, ст.36, 38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”, п.2-1, п.3, п. 6 Прикінцевих та перехідних положень та ст.ст. 69, 71, 86, 87, 98,158,160,162,163,167  Кодексу адміністративного судочинства України від 06.07.2005 року № 2747-IV (із змінами та доповненнями), господарський суд –


ПОСТАНОВИВ:


1.          Позов задоволити повністю.

2.          Припинити юридичну особу Центр  естрадної творчості „Прем”єр” (місцезнаходження: 80200, м. Радехів  Львівської області, вул. Львівська, 14, ідентифікаційний код 25232510).

3.          Зобов’язати засновника Центру естрадної творчості „Прем”єр” здійснити заходи пов’язані з ліквідацією суб’єкта господарювання у встановленому законом порядку і в трьохмісячній термін подати органу державної реєстрації документи відповідно до ст. 36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців”.

4.          Стягнути з Центру естрадної творчості „Прем”єр” (місцезнаходження: 80200, м. Радехів  Львівської області, вул. Львівська, 14, ідентифікаційний код 25232510) в дохід державного бюджету України (р/р 31112095600006 Банк УДК у Львівській області, МФО 825014, отримувач: ВДК Личаківського району м.Львова, код ЄДРПОУ 22389406, код платежу 22090200) – 3 грн. 40 коп. судового збору.

5.          Виконавчий лист видати після набрання постановою законної сили.

6.          Постанову у даній справі надіслати учасникам процесу, органу державної реєстрації, обласному управлінню статистики.

 

          Постанова набирає законної сили в строк та в порядку, передбаченому ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України.

          Постанова може бути оскаржена в строк та в порядку, передбаченому ст.186 Кодексу адміністративного судочинства України.Суддя                                                                                                       Морозюк А.Я.                     

Джерело: ЄДРСР 334863
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку