open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
1/1205-14/338

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


УХВАЛА

          

21.12.06                                                                                           Справа№ 1/1205-14/338


За позовом: Управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області, м.Львів

до відповідача: Львівського обласного управління ВАТ „Державний ощадний банк України”, м.Львів

третя особа: Львівське регіональне відділення Фонду Державного майна України, м.Львів

Про визнання договору оренди б/н від 28.11.2006 року частини будинку по вул. Січових Стрільців, 9 недійсним


Представники:

від позивача:   Вершинін А.Г. - представник

від відповідача: Романова Н.В. –заст. нач. юр. відділу

третя особа: Орищин Н.В. - представник


           Суть спору:

           Управління міністерства внутрішніх справ України у Львівській області звернулось із позовом  до Львівського обласного управління ВАТ „Державний ощадний банк України” про визнання договору оренди б/н від 28.11.2006 року частини будинку по вул. Січових Стрільців, 9 недійсним.

     Ухвалою господарського суду від 24.11.2006 року порушено провадження у справі та призначено до розгляду на 21.12.2006 року. Цією ж ухвалою згідно ст.27 ГПК України, з ініціативи суду, залучено до участі у справі на стороні позивача в якості третьої особи без самостійних вимог на предмет спору Львівське регіональне відділення Фонду Державного майна України.

              Розпорядженням заступника голови Господарського суду Львівської області від 20.12.06р. справу № 1/1205-14/338 передано судді Мороз Н.В.

          Позивач позовні вимоги підтримав, позов просить задоволити.                    

          Представник відповідача в судовому засіданні проти позову заперечив з підстав, викладених у відзиві на позов від 20.12.06р. № 25-08/2819. Крім того, усно заявив про припинення провадження у справі, оскільки у відповідності до ст. 21 ГПК України, Львівське обласне управління ВАТ „Державний ощадний банк України” не може бути відповідачем у судовому процесі.

         Як з”ясовано в судовому засіданні, згідно довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України № 589 та положення від 13.02.2004 року, Львівське обласне управління ВАТ „Державний ощадний банк України” є відокремленим підрозділом ВАТ „Державний ощадний банк України” –без статусу юридичної особи і здійснює банківську діяльність від імені та в інтересах Банку на території Львівської області на підставі цього положення відповідно до Статуту Банку та вимог чинного законодавства.


      Відповідно до ст.21 ГПК України, сторонами в судовому процесу- позивачами та відповідачами- можуть  бути  підприємства та організації, зазначені  в  ст.1 ГПК України –

підприємства, установи, організації, інші юридичні особи, громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення  юридичної особи і у встановленому порядку набули статусу  суб”єкта підприємницької діяльності.

         Враховуючи вищенаведене, суд дійшов висновку припинити провадження у справі на підставі п.1 ст.80 ГПК України, оскільки спір не підлягає вирішенню в господарських судах України.

                    

             Керуючись ст.1, п.1ст. 80,ст.86 ГПК України , господарський  суд,-                                                             УХВАЛИВ:


             Провадження  у  справі - п р и п и н и т и.
    

Суддя                                                                                                        Мороз Н.В.

Джерело: ЄДРСР 334804
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте будь-ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку