open
 • Друкувати
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
 • Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
emblem
5/3218-2/171А

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128


ПОСТАНОВА

          

14.12.06                                                                                           Справа№ 5/3218-2/171А


    За позовом   Державної податкової інспекції у Сокальському районі, м. Сокаль

до відповідача Товариства з обмеженою відповідальністю „Криничка ЛТД”, с. Свитазів, Сокальського р-ну, Львівської області

про припинення юридичної особи


Суддя Зварич О.В.                                                                           

                                               при секретарі Наливко А.

Представники:

від позивача Яремко В.П.

від відповідача не з”явився

            Зміст ст.ст.49,51 КАС України судом роз’яснено.

Суть спору.  Позов заявлено Державною податковою інспекцією у Сокальському районі, м.Сокаль, Львівської області, до Товариства з обмеженою відповідальністю „Криничка ЛТД”, с. Свитазів, Сокальського р-ну, Львівської області, про припинення юридичної особи.

            Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав.

Відповідач в судове засідання не з`явився, пояснення по суті позову не надав, проти позовних вимог не заперечив.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, суд


                                                                         встановив:


Відповідач, Товариство з обмеженою відповідальністю „Криничка ЛТД”, зареєстроване як суб"єкт підприємницької діяльності згідно розпорядження Сокальської державної адміністрації від 09.06.1995р. №172. Як юридична особа, поставлене на облік в ДПІ у Сокальському районі від 26.03.1996р. за №756.

         Згідно із підп.2 п.1 ст.9 Закону України «Про систему оподаткування»платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до матеріалів справи, згідно даних ДПІ відповідач з 3 кварталу 1996 року не подає до органів державної податкової служби податкових декларацій, що підтверджується актом  №19 від  02.10.2006р.

Згідно п.2 ст.38 ЗУ „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.03р. №755-ІV, із наступними змінами і доповненнями, однією з підстав для постановлення судового рішення про припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Згідно із п.6 ст.59 Господарського кодексу України суб”єкт господарювання ліквідується у разі скасування державної реєстрації у випадках, передбачених законом.

Відповідачем не представлено суду доказів про подання до органів державної податкової інспекції податкових декларацій та документів бухгалтерської звітності згідно з законодавством.

Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку про те, що позов є обгрунтованим та підлягає задоволенню.

            Керуючись п.2 ст.38 ЗУ „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” від 15.05.03р. №755-ІV, п.6 ст.59 Господарського кодексу України,ст.ст.49,51,162,163,167 КАС України, суд


постановив:


    1.Припинити (скасувати) державну реєстрацію юридичної особи Товариство з обмеженою відповідальністю „Криничка ЛТД” (с. Свитазів, Сокальського р-ну, Львівської області, ідентифікаційний код 223834093).

    2.Постанову у даній справі надіслати сторонам судового процесу, органу державної реєстрації, обласному управлінню статистики.


       Суддя                                                                                                       Зварич О.В.                     

Джерело: ЄДРСР 334802
Друкувати PDF DOC
Копіювати скопійовано
Надіслати
Шукати у документі
 • PDF
 • DOC
 • Копіювати скопійовано
 • Надіслати
скопійовано Копіювати
Шукати у розділу
Шукати у документі

Пошук по тексту

Знайдено:

Зачекайте, будь ласка. Генеруються посилання на нормативну базу...

Посилання згенеровані. Перезавантажте сторінку